Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz tulajdonság? Csak én...

Rossz tulajdonság? Csak én állítgatom folyamatosan az egész Windows-omat, és a benne lévő alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Inkább szokás, mint tulajdonság.. -ezért bocsi.

Idegesít mikor a hangerő nem 75%-on van, hanem mondjuk 74-en, vagy 76-on. Ha jól tudom ez perfekcionizmus, aminek köze lehet a dologhoz.

Valahányszor újra telepítem a Win-omat azonnal állítok az egeren, a képernyőn, mindenen sorban. Az alkalmazásokat is , szinte mindent személyre szabok. Ha valaki a gépem elé ül, szinte nem tudja használni.

Nekem pedig kényelmetlen más (alapbeállításokkal rendelkező) sz.géppel dolgoznom. Baj ez, vagy normális?



2017. okt. 13. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A perfekcionizmus az lenne, ha szereznél egy programot, hogy be tudd állítani 73,723423243-ra a hangerőt, mert pont ezzel a hangerővel lehet mindent a legtökéletesebben hallgatni.
2017. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Pontosan ugyanígy vagyok. Állandóan finomítgatok valamit.
2017. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi, ez megnyugtató =)

És ez a 70-iksz szám honnan jött?

2017. okt. 13. 15:12
 14/18 anonim ***** válasza:

Könnyen eldöntheted hogy van enyhe OCD-d vagy sem.


Pl mikor észreveszed, hogy a hangerő csúszka nem 75-ön van, akkor kibírod, hogy ne rakd oda vagy sem, ha nem rakod és folyamatosan azon fog kattogni z agyad, hogy nem ott van, akkor bizony enyhe OCD.


Amúgy sajnos eléggé jól mozgok a témában, nekem volt benne részem, és nem enyhében.

2017. okt. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Eléggé idegesítő. 9/10 pontosan beállítom. Van, hogy csak azért megyek a gép elé, hogy ellenőrizzem pontosan 75-ön van-e, vagy sem =D
2017. okt. 14. 02:15
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagy baj ez? Mi lehet a következménye? Kell kezelni? Nem vagyok agresszív, nyugodt ember vagyok =)
2017. okt. 14. 02:16
 17/18 anonim ***** válasza:

Ja hát, így hogy írtad, hogy ellenőrizni is odamész pl. így teljesen biztosan lehet állítani, hogy nálad is ez van jelen.


Az, hogy mennyire veszélyes azt csak magad mérheted föl, mármint, hogy mennyire hat ki a hétköznapi életedre, van aki felfogja egy kis kellemetlenségnek, van aki számára szinte ellehetetleníti az életét.

Ezt behatárolni csak te tudod, hogy ez mennyire zavaró számodra, ha nagyon az akkor akár orvosi segítséget is fel lehet keresni vagy megpróbálhatsz szimplán " szembeszállni ".

2017. okt. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
felfogom, idegesít egy kicsit, leküzdöm =) KÖSZÖNÖM =)
2017. okt. 14. 03:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!