Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a ritkább tulajdonság?...

Melyik a ritkább tulajdonság? (tanulás)

Figyelt kérdés

Ha valaki mindenből kitűnő, tehát ugyanolyan jól teljesít humán és reál tárgyakból is, de egyik téren sem abszolút kiemelkedő


vagy


Ha valaki egy dologban abszolút kiemelkedő (pl matek vagy nyelvek), a többiből pedig közepes


2017. okt. 10. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első variáció ritkább szerintem :D
2017. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is az előbbi a ritkább.

Nálam is a suliban a többség csak egy-két tantárgyban volt jó senki nem volt mindenben kiemelkedő ahogy emlékszem. (csak olyan volt aki mindenben szar volt :D)

2017. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki mindenben jó az semmiben sem. Még kisiskolában elképzelhető, hogy valaki mindenből jeles, de amikor már gimiben is az, az gyanús. Ezek az emberek többnyire magológépek, önálló gondolat nélkül.
2017. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én példáúl informatikából vagyok jó. Azon belül is programozás. Sok olyan embert láttam kik csak egy valamiben voltak jók. Azok akik meg mindenbe jók... Hát... Nem hiszem el hogy mindenhez értenek is. Nem hiszem hogy minden kitünő ember polihisztor.
2017. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!