Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lassan, de biztosan alakul az...

Lassan, de biztosan alakul az életem, mégis egy szerencsétlen kis senkinek érzem magam. Miért?

Figyelt kérdés
Azt tanulom főiskolán, amit szeretnék, közben dolgozok, meg lesz a régóta áhított B kategóriás jogosítványom, tavasszal az "álom" autó, olyan dolgok nyíltak meg előttem, amik gyerekként, iskolásként elérhetetlennek tűntek, most meg az ölembe hullanak. 20 éves fiatal lány vagyok, jó kapcsolat a szüleimmel, barátaim vannak, mindenki kelletem áll. Nem mások által kijelölt álmokat követek, hanem a sajátom, tele vagyok tervekkel, szóval biztosan, lassan alakul "álom"életem, legbelül mégis egy senki, nyolc általánost se végzett koloncnak érzem magam, úgy érzem keveset érek.
2017. okt. 13. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt valaki, aki régen megbántott? Vagy egy ezzel kapcsolatos megalázó élményben volt részed? Ezek a beidegződések sokszor a múltra vezethetők vissza.
2017. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemmel hogy állsz? A testi-lelki kielégültség, és az ha naponta éreztetik veled, hogy különleges vagy, sokat tud dobni az önértékelésen.
2017. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha ebben a korban valami jó volt az életemben az pont az ön és helyzet alulértékelés volt


anélkül most sokkal lejjebb lennék


fontos, hogy ilyenkor rövidíts útat ha lehet, csinálj olyant amit még senki, kezdj el számodra új dimenziókban gondolkodni, vágj bele abba is amire azt mondod belül, hogy" ez nem én vagyok"

2017. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvass önfejlesztő könyveket!
2017. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!