Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Ha nézem magam a tükörben,akkor szépnek látom néha magam, viszont mihelyst elkezdem más lányok képeit nézni Instagramon vagy Facebookon, akkor meg csúnyának érzem magam. Mondjuk én semmilyen sminket nem használok,csak néha egy kis szempillaspirált.

Ezek a lányok nagy társasági emberek,akiknek vagy 195 láhk van a képükön, én viszont visszahúzódóbb vagyok..nincs is sok barátom...



2017. okt. 14. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért: lájk
2017. okt. 14. 15:57
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Mert mas lanyok szebbek mint te.
2017. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TR75 ***** válasza:

Ne foglalkozz a lájkokkal, sokan csak azért dobják egy képre, mert miért ne.

Ne hasonlítsd magad másokhoz, legalábbis olyan értelemben ne, ahogy írod a kérdésben. Mert nagy eséllyel az lesz az eredménye, hogy rosszul jössz ki a dologból. Magadat mindig kritikusabban látod, mint másokat, könnyebben meglátod a hibáidat (vagy a "hibáidat" - mert gyakran amit másban meg sem látunk, azt magunkban felnagyítjuk, vagy amit másban nem látunk hibának, azt magunkban igen).

2017. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ti generációtokat ez a sok szemét közösségi oldal fogja kicsinálni. Nem tudjátok szűrve használni, minden szart készpénznek vesztek, amit ott láttok. Azt hiszitek az a normális. Nem irigyellek benneteket.
2017. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet tényleg csak a smink miatt szebbek, a nők teljesen másképp tudnak ám kinézni, mutatsz képet?
2017. okt. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!