Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gazdag embereket nem frusztr...

A gazdag embereket nem frusztrálja, hogy tőlük is sokkal gazdagabbak vannak?

Figyelt kérdés

[link]

Pl. ebben a videóban a háttérben lévő BMW-s tuti gazdag, de ha én abban ültem volna - főleg a barátnőmmel az oldalamon - akkor ezt a Ferraris produkciót látva leszegett fejjel diszkréten a piros lámpát vagy a műszerfalat nézegettem volna, arra gondolva, hogy mégsem vagyok akkora király/fa**agyerek BMW-s, mert rengeteg ember simán megengedhet magának nemhogy egy tizeniksz milliós bömöst, hanem egy 50-70 milliós Porsche-t/AMG Mercit vagy akár egy LaFerrarit. Ha előugrana egy aranyhal és felkínálná nekem, hogy lehetek gazdag, akkor én csakis olyan gazdag akarnék lenni, aki többszáz milliós autókat és eurómilliós lakásokat is megengedhet magának, mert szerintem itt kezdődik az igazi gazdagokra jellemző életérzés és gondtalan élet. Ti hogy látjátok?



2017. okt. 14. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van aki egyszerű életkörülmények között is el tudja fogadni hogy olyan az élete. Szerintem ez módosabb embereknél is így van. Van aki örül annak amije van, meg van aki mindig többre vágyik.
2017. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális ember pont leszarja hogy a másiknak milyen kocsija van.

Inkább proli viselkedés, meg a hirtelen semmiből meggazdagodott emberek mániája a magamutogatás hogy nekik mennyi van.

2017. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van egy nagyobb hal.
2017. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"leszegett fejjel diszkréten a piros lámpát vagy a műszerfalat nézegettem volna"


Ez is igazi proli gondolatmenet.

Miért kellene így gondolkozni?

Miért csak F..szagyerek és leszegett fej lehet?

Miért kellene szégyenkeznem csak azért mert másnak több van?

Miért csak arra lehet büszke a barátnője akinek BMW-je vagy Ferrarija van?

2017. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
aki azért érzi kevésnek magát mert csak 5 BMW-je van én annak csak lassú és fájdalmas halált tudok kívánni semmi egyebet
2017. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ivben tojok arra hogy ki gazdagabb mint en.

Ha lapattal forgatnam a penzt, akkor is csak egy tuzpiros Honda Civic "urhajos" verziojat vezetnem. Van egy adott szint, kinek honnan kezdodik, ami mar nem hasznos, nem eri meg az arat, csupan csillogasra meg "kiaf***szagyarek" magamutogatasra jo. En nem vagyom mar arra.

2017. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

megértem az aggodalmadat de


mi van ha egy tőle 10x gazdagabb ember ment el a járdán eközben..?

vagy a merci vianoban ült egy olyan vállalkozó aki 1 év múlva gazdagabb lesz mint a Ferraris?


nem hinném, hogy az ott jelenlevők közül ő volt/lesz a leg

2017. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez árnyaltabb kép. Volt olyan osztálytársam általánosban, aki irigykedett rá, mert gazdagok vagyunk, mert nagy kertünk volt/van, úgy nagyjából megkaptam, amit szerettem volna (kutyát pl.), volt saját szobám, és saját számítógépem. De nem volt BMW-nk, meg soe volt IPhone-om meg ilyenek, de neki gazdag voltam, mert 3-an laktak egy szobában. Ha így nézzük, mindenkinél van gazdagabb meg szegényebb. Ugyanakkor igazán gazdag emberekről bezsélve: én nem tekintem gazdagnak azt, akinek bmw-je van meg apple laptopja meg ilyen marhaságok. Az jómódú vagy pénzes vagy jól keres(nek a szülei). A gazdagok szerintem nem vesznek BMW-t, szerintem nekik nem ott kezdődik a kocsi. És az igazán gazdagok nem menőznek a pénzükkel, és nem szégyellik el magukat más dolgaitól, ők inkább attól rettegnek, hogy mikor törnek be a villájukba, vagy hogy leközli valamelyik újság, hogy benne vannak a leggazdagabb emberekben, aztán másnap kirabolják őket. Nálunk inkább státuszszimbólumok vannak. Mondjuk az van máshol is, apukám pl. azért vezet német kocsit, mert sokat tárgyal németekkel. De nincs bmw-nk, csak Opelünk.
2017. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a videót. Ez tiszta balesetveszélyes.
2017. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik, utolsó komment tőlem. Nő vagyok, és szerintem ettől nem leszel vonzóbb meg menőbb. És ha gazdag lennék,és a kocsikban élném ki magam, nem ilyen baromságokat vennék, hanem egy DeLoreant, és fölfelé nyílna az ajtaja. :)
2017. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!