Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi értelme ennek...

Szerintetek mi értelme ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg álmom volt ma hajnalban...


Szóval gondolom szünet volt a suliban és anyámék egy hapsira bíztak engem meg az öcsit egy távoli kisvárosban. A pasi olyan 35-40 közti lehetett. Magas,átlagos. Nem is volt ezzel gond. A pasi jófej volt,kedves meg amolyan tipikus védelmező. Ott voltunk a házában és nézelődtünk meg ilyenek. Szép,modern építésű ház volt stílusos berendezésekkel. Aztán beesteledett. Az öcsi külön szobában aludt én meg elvileg egy szobában a sráccal de nem tudtam aludni,mert valami zajt hallottam... Hát kimentem a konyhába. Ott full sötét volt,de valami körülöttem rohangált. Sehogy sem tudtam kivenni mi az,csak azt,hogy közeledik. Egyre jobban féltem. Aztán egyszercsak "előmászott" egy halott kb 10-12 éves lány. Igen,meg volt már halva. Látszott a testén kissé,hogy hulla színe van illetve élettelenül homályos volt a szeme. Rám nézett majd,mintha csak parancsot kapott volna,dement a hálószobába. Fogta magát és befeküdt a pasi mellé. Akkor (nemtom hogy miért vagy hogyan) de leesett,hogy a csávó egy pedofil aki kinyírja a gyerekeket (valahogy zombit csinál belőlük) és jahh... Aztán felkelt. Elém sétált és azt mondta,hogy ezt nem akarja hangoztatni,de ránk is ez vár. Nemtom pontosan hogyan de valahogy elterelődött a figyelme én meg addig az öcsit felkeltettem és menekültünk. Az álom többi részében már csak az utcákon futottunk ugyanis többen is követtek minket kocsival... Még olyan is volt hogy az öcsit a hátamon cipelem.


Mikor felkeltem eléggé féltem. De egyszerűen rosszul eesett ez az álom,viszont érdekelne,hogy jelent e valamit. Szerintetek?



2017. okt. 15. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Irj alom naplot
2017. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy túl nagy jelentőséget állítasz az álmok mögé, szimpla rémálom semmi több mindenki álmodik hasonló vagy ennél is nagyobb hülyeségeket.
2017. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl sok horrorfilmet nézel....


Komolyra fordítva a szót, a tudatalattid így figyelmeztet, hogy sose menj el idegennel idegen helyre és figyelj a szeretteidre.

2017. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as válaszoló!
2017. okt. 17. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!