Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha ennyire utálom...

Mit tegyek, ha ennyire utálom a külsőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 18 éves lány vagyok és utálom,ahogy kinézek.Ráadásul folyton összehasonlítanak a nővéremmel,aki állítólag ugyanúgy néz ki,mint én( szerintem ő szebb) és elegem van abból,hogy mindig azt mondják,hogy ugyanúgy nézek ki,mint a nővérem.Ezért folyton próbálok nem kettesben elmenni vele valahová,mert félek,hogy találkozunk valamelyik oszt.társammal és megint azt a mondatot hallom!

Ráadásul az arcomat se szeretem,mert túl nagy,hosszú,ráadásul kancsal is vagyok (ma kaptam egy új szemüveget,de nem tetszik a kerete,mert barna) és az első fogamon van egy sárga zománchiba,ami mindenkinek szemet szúr.Sminkelni se tudok,pedig szeretnék.A néha-néha megjelenő pattanásaimat is utálom,akárcsak a vastag számat és nagy orromat.Sajnos az ideáljaim a porcelánbabák és a koreai ulzzang lányok.

Mit csináljak?

Köszönöm, hogy elolvastad,tudom,hogy nehezedre esett.xD



2017. okt. 17. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Oh,és a tükröket is utálom.
2017. okt. 17. 16:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha őt szebbnek látod, akkor ezek szerint te is szép vagy, csak a tükörkép csal.

A foghibán egy jó fogorvos segíteni tud, a vastag száj szerintem szexi, a többit fogadd el, és a sminkelést tanuld meg, az néha csodákat tesz.

Ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy, akkor boldog leszel és ezáltal szebb is.

2017. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem fogok semmi maszlaggal jönni,mert azt veszem észre hiába a segítő szándék,senki sem fogadja meg a jó tanácsokat.

(Majd írsz ha szeretnél egy jó módszert erre)


Inkább érvelek a racionalitás peremén.

Figyelj,elvileg 1 életünk van. Egyszer van lehetőséged élni és élvezni. Most tényleg ilyennel akarod a lelki világod megnyomorítani? Elpazarlod ezt az egy alkalmat is. Valamint van egy ugyanolyan osztálytársam aki hozzád hasonlóan gondolkozik. Hát nála nagyobb energiavámpírt még nem láttam. Egyszerűen egy lehetetlenül élettelen alak,aki folyton csak panaszkodik. Az emberek nem szeretik,és magát sem szereti. Szerinted az ő életének mi értelme? A másik: ilyen akarsz lenni te is?

2017. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szívesen megtanulnék sminkelni,de nem tudom,hogy hogy kell,ill. azt se tudom hogy mely márkák a jók.Egyébként nehogy azt higgyétek,hogy egy pesszimista,keserű ember vagyok,mert igazából egy vidám és vicces lány vagyok,viszont nem szeretem ha a külsőmről van szó.És azt hogy fogadjam el,hogy folyton a nővéremhez hasonlítanak?
2017. okt. 17. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal semmi gond, nem tudom miért zavar ez téged, inkább örülj neki, mert azt mondod ő szebb.
2017. okt. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit zavarja a nemlétező egómat.De amúgy őt is zavarja a dolog.
2017. okt. 18. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!