Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszi el az emberek...

Miért veszi el az emberek eszét a pénz?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 23:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Akiről te ezt hiszed, annak már pénz nélkül sem volt esze.
2017. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy nem csak sok pénzes ember eszét veszi el a pénz, hanem a pénztelenekét is! Ha valaki akivel viszonylag sűrűn beszélünk, megtudja, hogy 2 éve vettünk egy lakást, egyből tartózkodóbb lesz és ha lakásos a téma feszült, ideges lesz, ami előtte egy órával még nem volt! Ment már rá erre barátságom, egy 30 éves sráccal( még a szülei is a nagyszülőknél laktak, a srác is otthon az anyjáék nyakán), aki megtudta, hogy a szüleim vettek egy lakást, ami később valószínűleg az enyém lesz, a lakás már 1 éve megvolt, szóval gondolom nem én változtam meg, különben már az egy év alatt tönkrement volna a barátság. Ezek után én úgy gondolom, hogy nagyobb részben az irigység teszi tönkre a dolgokat, nem a pénz.
2017. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsik a személy korábbi megszokott környezetéből. Azaz elhagyja komfortzonajat, ezáltal korábbi szokásai nem lesznek sikeresek. Pl. Így lesz egy lottomilliomos drogos.


Egyébként nem kell ehhez pénz. Adj hatalmat valakinek, akit egész életében ugraltattak. Garantáltan tönkretesz mindent maga körül.

2017. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet nem vette el.

Nem érdekel egyáltalán. Amire kell arra mindig van.

2017. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kérdésedre nem tudok érdemleges választ adni. Talán azért, mert ilyen világban élünk.

Viszont.

Vannak még emberek, akiket nem érdekel a pénz. Elcserélném. Helyette legyenek őszinték, becsületesek az emberek, igaz barátok, szerelmek. Annyi minden más szép dolog van ebben a világban és mi pont a pénzen veszekszünk egyfolytában, nem elég, túl kevés, stb. Csak tudod, van, amiért bármekkora árat is kifizetnél és mégsem lesz soha a tiéd..

Most mondhatjátok azt, hogy ja persze, nekem könnyű, én könnyen beszélek, mert van. Ez valóban így is van. Viszont nem volt ám ez mindig így. Régebben naivan azt gondoltam, hogy pénzzel mindent meg lehet oldani. Be kell valljam, hogy óriási tévedés volt a részemről.

2017. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ma 23:32


Igen az irigység is tud romboló lenni,de sok milliomos aki rázza mindenhol a rongyot előtte mikor még nem volt tök normális volt,és általában mikor sok pénzük lesz

2017. okt. 19. 00:00
 7/22 A kérdező kommentje:

tegnap 23:42


Én általában szerény ember vagyok,mindig azt mondom,hogy ha milliomos lennék ilyen maradnék,de félek ahogy láttam a pénz hatására embereket meg változni lehet én is olyan köcsög lennék.

2017. okt. 19. 00:01
 8/22 A kérdező kommentje:

tegnap 23:57


én pl nem rég beszéltem egy nővel na csak pénz kérdeztem mit dolgozik le is írta,ő kérdezte és én mit dolgozok.Én őszintén le írtam,hogy jelenleg most semmit ami ugye nem azt jelenti,hogy sosem fogok :) és már tiltva is volt a további csevegés a részéről,szóval fontos tényleg a pénz bár rá sem kérdezett és ki meg mi vagy csak rögtön szar senki lettem két szótól :)

2017. okt. 19. 00:04
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha tenyleg kivancsi vagy ra, probald ki. ;)
2017. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem intelligencia kérdése.
2017. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!