Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek vannak olyan évfolyamtá...

Nektek vannak olyan évfolyamtársaitok akik mindent ezerszer megkérdeznek? Nem idegesítenek benneteket?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó,hogy nem segítek szívesen másoknak.De van két személy akiknek nem elég,hogy minden tananyag,információ felvan rakva e-mail listán,facebook csoportban is.Folyton kérdezgetnek,hívogatnak valószinúleg lusták kikeresni,átböngészni a leveleket,mert sok minden van.Volt már amit újra átküldtem nekik személyesen,de ne én keressek már elő nekik mindent.Ezt ők is megtehetnék.Azt hiszem elég segitsék,hogy felrakunk kidolgozott vizsgakérdéseket,lelehet meneteni,kinyomtatni,felirni emlékeztetőül mi hol van.Egyikük egy vizsgáról is lemaradt, mert nem olvasta el az időpontot,pedig lett mondva előadáson is, meg külön küldve lettek az időpontok.

#kényelem #hanyagság #jellem hiba
2017. okt. 19. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ilyenek nem érdekelnek. Megkérdezik, hogy elküldöm-e nekik ezt meg ezt én megmondom, hogy itt és itt találod. Nem nekem kell külön keresgélni azt, amire nekik van szükségük. Szivesen segítek ha kell, de azért a s.ggüket nem törlöm ki.
2017. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!