Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 éves lány vagyok van egy...

BtsFrzs kérdése:

15 éves lány vagyok van egy függesztettem verekedés miatt ez egy hónapja volt tegnapelőtt volt egy verekedésem a lánynak a nyakcsigojája meghuzodott és enyhe agyrázkodást kapott és volt orrvérzése! Ezért mit kaphatok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 10:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak hogy tisztaba legyetek azzal hogy ez a dolog uggy volt hogy a csaj beszologatott odamentem hozza o erre el akart menni vissza huztam a kezet hogy beszeljunk meg a csaj meg akart utni en pont el leptem es erre a lanyt megfogtam es tiszta erobol elloktem a foldre!
2017. okt. 22. 02:42
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de az első eset miből volt? Az is véletlen? Verbális módon is elintézhetted volna, ha már úgy is szar van a nyakadon....
2017. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%
A másik fél kezdte ,szóval még mindig önvédelem. Ha kell akkor polgári perre kell vinni az ügyet, egy jó ügyvéddel.
2017. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!