Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem ügyelnek a higiéniára?

Miért nem ügyelnek a higiéniára?

Figyelt kérdés
Ma reggel egy kisboltban vásároltam, és a húspult mögött álló eladó koszos körnökkel szolgált ki, miközben a haját is igazgatta. Másik alkalommal pedig egy másik helyen a péksütit rakták ki szabad kézzel. Nem értem miért nem figyelnek a kesztyű viselésére.

2017. okt. 21. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Trehányak. Neki csak az a lényeg hogy reggel kiszolgálhasson minél gyorsabban, és mehessen vissza cigizni.
2017. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
*körmökkel
2017. okt. 21. 16:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Utána már nincs gusztusom megenni a vásároltakat. :(
2017. okt. 21. 16:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
küldd ki rá az ántsz-t.
2017. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Ne legyél ilyen finnyás. A köröm alá nagyon könnyen bemegy a kosz, ugyanakkor elég nehéz kiszedni onnan.

Én dolgoztam hajón is, ahol minden reggel sütöttük a croissant-okat, bagetteket, egyéb pékárut, heti egyszer minimum az én feladatom volt.

És soha senki nem kesztyűben pakolta ki ezeket. Pedig biztos előfordult, hogy valaki közben a haját igazgatta vagy tán még tüsszentett is.

2017. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 Lehet azt kellene, előfordult, hogy hetek óta lejárt terméket kint hagytak a polcokon, és ilyenkor sajnálom az időseket akik nem tudják a lejárati időt elolvasni. :S

#5 nem tehetek róla, hogy finnyás vagyok, de az eladó öltözékén is látszott, hogy vele van a probléma, a többi eladó a boltban igényesebb volt.

2017. okt. 21. 17:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ántsz, az majd helyreteszi őket és legközelebb meggondolják hogyan vezetik a helyet.
2017. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan, azt hiszed csak az eladásnál lesz mocskos a süti? :DDDDDDD

Nagyon naiv vagy...sajnálom.


A kérdésre válaszolva, mert a sok takó a pultot veri, hogy add már azt a sütit, mert sietek!!!

Tehát kesztyű fel-zacsi-süti, kesztyű le, jön a lóvé, mégse, mert még kell ez az, kesztyű fel-süti-zacsi,kesztyű le,lóvé...nem várnád ki a 2perc játékot bizonyára.S gondolod 1 pár kesztyű 1 vevőre kifizetődő lenne?Nem, pedig úgy kellene...

Forgalmasabb helyeken meg sem tudnak állni az eladók pihenni...próbáld ki és megérted a "bulit", milyen etetni a "disznókat";)

2017. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem a kiszolgálásra értettem a korábban megtörtént esetet, bár ott se ártana, hanem amikor a "kocsiról" a frissen sült péksütiket kirakodta, és szó szerint bedobálta egy helyre őket szabad kézzel. :S
2017. okt. 21. 19:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszer egy kisboltban vásároltam zsömlét és felvágottat. A nő úgy adta a zsömlét, hogy megnyalta az ujját a zacskó miatt, majd ugyan azzal a kezével tette bele a zsömlét. :D De nagy bevásárlóközpontokban sem érdemes pékárút venni. A cigók és a bunkók összefogdossák, a legyekről nem is beszélve.
2017. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!