Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a magyar hetero férfiak többségében nem tiszták, kevésbé ápoltak, büdösek, és koszosak? Ellentétben a meleg fiúk általában már tini kortól kezdve ügyelnek a higiéniára.

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
igaz én bi vagyok de napi 2-3x fürdök, főleg ha egész nap izzadtam mint a ló, tiszták a cuccaim, a környezetem, rendszeresen borotválkozom, stb..
2016. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
ez egy hülye általánosítás.
2016. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez szerintem hülyeség.
2016. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tapasztaltpasi ***** válasza:
90%

Hát nem tudom te milyen körben mozogsz. Én hetero vagyok, tisztának és ápoltnak mondhatom magam. Napi 1-2 órát edzek intenzíven ügyelve az arányos testalkatra. Továbbá mindenhol ápolt ahol ápoltnak kell lennie.


34 F

2016. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez rossz sztereotípia(mint a sztereotípiák úgy általában), de én igyényes vagyok magamra, de nem a szexualitásom miatt, hanem mert egy igényes ember vagyok.

20/m/f

2016. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
menyj be 1 autómosóba és kérdezd meg kik autójába találnak nagyobb koszt,a nőkébe vagy a pasikéba.Csak vigyázz arra meg ne lepődj,mert én tudom a választ. Mert a fehérfolyásos nők igényesek mi? Én bi vagyok és mindenem borotválom. Napi egyszer fürdök amikor az elő van írva,max hétvégén 2x ha meleg van. Nem az az igényes aki naponta 15x megfürdik hanem aki úgy fexik le a másikkal hogy figyel arra hogy normálisan meg is fürdjön. Minden igényes ember szex előtt is megfürdik,és utánna is.Munka közben érdekes is lenne megfürdeni.Másrészt ha az ember leizzad nem fürdhet egész nap,mert ne mondja nekem senki hogy kb 40 fokos melegbe fürdés után is nem kezd el izzadni vagy fél órával utána.Akkor hol az igényesség?
2016. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Most fogadjunk higiénia alatt azt érted, hogy szőrteleníti magát egy csomó helyen, mert nem lesz higiénikusabb valaki attól, hogy nincs intim meg hónaljszőrzete csak hogy tudd. Max számodra esztétikusabb, de a kettő fogalom között ég és föld a különbség.
2016. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, milyen körökben forogsz, nekem még soha nem volt egy partnerem sem büdös, vagy koszos.
2016. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát én tegnap borotváltam le odalent ;)

Jah és a pofámat is :D hónamalját ritkábban szoktam, de azt is, ott lassabban nől. Hát én is olykor büdi vagyok (estig), főleg, ha napi 13 órát izzadok a napon :DDD


25/f

2016. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 icu75 ***** válasza:
87%
Hát munka közben koszosak meg büdösek lesznek,nem irodában nyomkodják a billentyűzetet óvatosan vigyázva a műkörmeikre. De utána fürdenek valószínűleg nem retkesen bújnak ágyba. Persze vannak páran igénytelen férfiak,de így ahogy írod,hogy "többségében" ez egyszerűen nem igaz.
2016. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!