Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy amellett,...

Miért van az, hogy amellett, hogy a nők örülnek annak, hogy már szinte mindenhol egyenlő bánásmódban részesülnek a férfiakkal, panaszkodnak arra, hogy már nem mindig a férfiak kezdeményeznek ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Hiszen az egyenlőség nem csak előnyökkel jár, vagy ezt nem tudták/tudják?

2017. okt. 24. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

" # 1 Meg egy nagy szart! Én nő vagyok, de a feminista pi csákat fel tudnám rúgni a Holdra! Csak lejáratják a női nemet!


Ez a kérdés aggaszt. Mintha a kedves kérdező egy kissé nőgyűlölő lenne..."


Te ugyanolyan agresszív vagy, mint a szélsőséges feministák, akiket én nem tartok igazi feministának.

2017. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Az egyenlő bánásmód jogos igénye nem arról szól, hogy a nők átveszik a férfiak szerepét.:-) Ahogy arról sem szól a feminizmus, hogy kötelező a gyerek egyhetes korától visszamenni dolgozni, vagy nem dönthet úgy szabad akaratából egy nő, hogy pl. egymaga végzi a családban a házimunkát. Nagy a zavar a fejekben, ahogy elnézem.:-)
2017. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12


Nem arról szól,hanem arról, hogy megszűnnek a hülye nemi szerepek, amik az esetek 99,9%-ában csak bosszúságot okoznak az embereknek, ami azt jelentené, hogy körülbelül 50-50%-ra változna annak az aránya, hogy férfi vagy nő kezdeményezik ismerkedésnél.

2017. okt. 24. 20:17
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egyszerűen csak arról (ebben a témában), hogy nem néznek egy nőt automatikusan r!bancnak, ha kezdeményezni merészel egy férfinál. Arról már nem, hogy akkor minden nőnek kötelezően kezdeményezni kell időnként, akkor is, ha nem ilyen a személyisége.:-) A lehetőség és a kötelezettség nem egymást helyettesítő fogalmak.

Mellesleg az esetek nagy többségében eddig is a nő kezdeményezett, csak nem verbális módon. Nevezhetjük bátorításnak vagy felhívásnak is, ahogy tetszik. Legtöbbünk minden különösebb nehézség nélkül képes rá, hogy tudtára adja a kiszemelt pasinak, hogy nyitva az ajtó, anélkül, hogy kimondaná.:-)

2017. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

1, Magyarország rohadtul antifeminista hely

2, oké, legyen a kapcsolatokban is feminizmus, de akkor had herélhessünk ki titeket teljesen: térdelhessen le a nő a férfi elé, és kérhesse meg a kezét.

Vagy az a fajta egyenlőség már nem tetszene?

2017. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nekem ez is belefér, utolsó.
2017. okt. 24. 21:03
 17/18 A kérdező kommentje:

#15:

[link]

2018. okt. 9. 02:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, a felnőtt férfi egyik ismérve, hogy megtalálta a tökeit. Amíg ez nem történik meg,, kisfiú marad a csajok szemében. Ergo ha a csajoknak adod a kezdeményezés kínját, ugyanolyan sikertelen maradsz, mint most vagy.
2018. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!