Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a média direkt...

Szerintetek a média direkt provokál minket, ilyen Pumped meg ilyen luxusfeleséges műsorokkal?

Figyelt kérdés
Nem akarok olyan lenni, mint a nagy öregek, akik sóhajtoznak, hogy jaj a mai fiatalok, akik így szocializálódnak, de szerintem, amit most a média közvetít, annál nincs lejjebb. Persze, mindenkinek a saját felelősége, hogy milyen értékeket ad át a gyerekeinek, de attól még az a divat, amit ők diktálnak...Csak a külső meg a pénz számít olyan vulgáris beszéddel, hogy fájdalom hallgatni..És hihetetlen, hogy milyen sokan szimpatizálnak velük.

2017. okt. 25. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre van igeny, mar akinek. Ha nem nezne senki, nem lenne ilyen musor. En kb. a musor nevet tudom, de soha egy percet se neztem belole. Tegyel igy te is.
2017. okt. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi már az UPC-t is vissza adtuk, csak a Mindig Tv van azzal a pár csatornával. De nagyon ritkán kapcsoljuk be azt is. Nem kötelező nézni.
2017. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet provokálni, aki nézi ezeket...

Sokszor elgondolkodom rajta én is, hogy mi folyik itt, valaki például ocsmányul beszél, vagy minősíthetetlen dolgot ír, amit felolvas (mert ugye fejből nem tanulta meg a saját írását), erre felháborodnak, amire a válasz, hogy az illető művészi szabadságával élt, művészi produktumot adott elő...

2017. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van lejjebb pl. meztelen törpe valóságshow :)
2017. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem provokáció ez, akinek nem tetszik, nem nézi. A luxusfeleségek egyébként pont arról szól, hogy önmagukat járatják le a szereplők, szóval az még valamennyire szórakoztató is. A pumpedet nem ismerem.

Ami sokkal rosszabb, mert sokaknak jelent követendő példát, az az ÉNB. Borzalmas viselkedésminták vannak benne, még a pozitívként beállított szereplők esetében is.

2017. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, de azt tegyük hozzá, csak akkor lehet provokálni, ha bele-egyezünk. Sok célja van az ilyen müsoroknak, a néző szűri ki magának mit lát(hat), te jobb embernek, különlegesnek érezheted magad, mert te nem beszélsz csúnyán, különlegesnek érezheted magad attól a "sok" embertől, aki szimpatizál velük. Tehát a te szűrődön át a műsor adott egy érzést: te jobb vagy náluk.


Ne tagadd.

2017. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Aki azt gondolja hogy az ÉNBnek vagy a Luxusfeleségeknek köze van a valósághoz és nem megrendezett, annak hiába magyarázol bármit. Nem kell nézni ennyi amit tehetsz. Max még felháborodhatsz hogy nem közvetít értéket. Mert mikor a vitában annak van igaza aki hangosabban üvölt vagy előbb üt, az minden csak nem követendő minta. Szánalom.
2017. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A negatív èrtelmezès erősítèse az egyedüli cèlja.
2017. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tévém. Ha nem hőbörögne a sok ember ezek miatt, akkor nem is tudnék róla, de többek közt miattad, tudom, hogy létezik. Ezek után meg nyilván kíváncsi leszek rá és rákeresek. Márpedig ha már megnyitok egy oldalt, akkor abból pénz folyik be az adott oldalt működtető vállalatnak. A negatív reklám is reklám, pénzt ebből is tudnak szakítani. Ha nagyon utálsz egy tartalmat, akkor úgy tudsz ellene tenni leginkább, ha figyelmen kívül hagyod.
2017. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!