Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan léphetnék ki a depressz...

Hogyan léphetnék ki a depresszióból? 18L

Figyelt kérdés
Boldog (egyelőre táv) kapcsolatban élek de sajnos idejem többségében feszült, kedvetlen, unott vagyok, rosszul érzem magam emberek között meg társaságban de ennek van oka, rosszul érzem magam tömegben, utálok felkelni, felek elaludni. Pár hónapja teljesen jo volt az ön képem de ezeknek a dolgoknak a hatására már nem, elfelejtek dolgokat, figyelmetlen vagyok. Hogyan lehet kideríteni hogy ezeknek a dolgoknak mi az oka?
2017. okt. 25. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresd meg az okot, hogy mi váltja ki a félelmed, unottságod.

Próbálj mindig pozitív maradni, még ha nehéz is, de hagyd, hogy néha megéld a szomorúságot. Tudatosan irányítsd az érzelmeidet. Adj hálát az életedért.

2017. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress fel egy jó pszichiátert, aki meg tudja állapítani, hogy valóban depressziód van-e. A depressziónak nincsen köze egy egészséges ember szomorúságához, kedvtelenségéhez. A depresszió egy pszichés betegség, ami ok nélkül képes kóros, akár szélsőséges hangulati reakciókat produkálni az élet átlagos dolgaira.


Vannak, akik mániások, túlzott eufóriában élnek, ami hosszú távon szétcsapja az idegrendszert. Ezeket az embereket senki nem mondaná depressziósnak, pedig azok.


Én gyógyult mániás depressziós vagyok. Gyógyszerekkel be van állítva a betegségem, így már 4 éve tudom, milyen egyszerűen csak jól lenni. Nem érzek azóta mindent elsöprő eufóriát, de marcangoló, pusztító lelki fájdalmak sem gyötörbek. Csak ezt a kettőt ismertem. Nyugtatót nem kell szedni.

2017. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szüleiddel milyen a viszonyod? Milyen volt a gyerekkorod? Pontosan mit érzel, amikor társaságban vagy?
2017. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!