Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Hogyan gyógyulh...

Mit csináljak? Hogyan gyógyulhatnék ki a depresszióból?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mindjárt felnövünk,a bátyám 16 éves én 14 és én nem akarok felnőni,mert jó nekem így most az élet,és nem akarom hogy elköltözzünk idővel,csak anyám van elletünk válva apánktól és mind a ketten anyánknál vagyunk,élünk.És nyáron mint most az időnk nagy részét mamáméknál töltjük,mert anyám dolgozik.

NEKEM MOST ÍGY JÓ AZ ÉLET,NEM AKAROK FELNŐNI!!!

(és ne gyertek azzal hogy ez a természet rendje)

Bunkók kötekedők kíméljenek!!!



2014. aug. 8. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na de erre mégis mit lehet válaszolni???
2014. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát hogy csak erre tudok gondolni és hogy nem akarok erre gondolni,ez depresszió nem?
2014. aug. 8. 14:52
 3/14 anonim válasza:
Fel fogsz nőni, ha akarod, ah nem. Valószínűleg ezek az érzések ,amik most kavarognak benned, halványulni fognak. Én 29 éves leszek az idén, de minden egyes nap több órát töltök azzal a gondolattal, hogy nem akarok megöregedni, nem akarok meghalni, nem akarom, hogy a családom (ami már csak két fő) meghaljon, nem akarok beteg lenni és sok pénzt akarok. Ez a gondolatsor nem hagyta ,hogy kiéljem magam ,éljem az életem, mert mindig az foglalkoztatott, hogy már ennyi meg annyi idős vagyok. Én a helyedben nem tenném ugyan ezt, mert ennyi idősen már hiába keseregsz, napról napra nagyobb lesz a nyomorod, mivel egyre több időt vesztegetsz el....
2014. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vagyis csak olyan féleség
2014. aug. 8. 14:53
 5/14 anonim ***** válasza:
23 évesen már úgy érzem, hogy ideje elköltözni, 14 évesen még én sem gondoltam ilyenekre. Idővel megoldódik, kár már 14 évesen ezen görcsölni.
2014. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Tanulj szorgalmasan
2014. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de hogy a bátyám 16 éves lassan 17 és nem akarom hogy elköltözzön,mert tudom hogy csak 2-3 év és már elköltözik
2014. aug. 8. 14:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem lesz-e sokkal jobb 5-10-15 vagy 20 év múlva az életed? Mindig csak az adott napnak élj, hozd ki belőle a maximumot, a többi megy majd magától, ne aggódj.
2014. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de ez az élet csodálatos,amit élek,most a jó,meg mihez kezdek hogyha a nagyszüleim már nem élnek
2014. aug. 8. 15:01
 10/14 A kérdező kommentje:
megmég szívesen élnék még így 20 évig vagy több évig
2014. aug. 8. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!