Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meghatározhatja...

Szerintetek meghatározhatja az embert a zenei stílusa?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy másabb ember lehet egy olyan, aki csak pop-ot vagy csak metált hallgat?

2017. okt. 26. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább jellemzi, még pontosabban szólva megmutatja egy szeletét, árnyalj a a jellemét. Tehát szó nincs arról, hogy minden popper egyforma, vagy hogy minden metálos egyforma volna.
2017. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen én sem úgy gondoltam, hogy pl mindegy metálos egyforma, mert ugye több dologtól is függ az egész.


Illetve mi van akkor, ha egy illető minden zenei stílusra nyitott (pop, rap, metál, rock stb.)

2017. okt. 26. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, tök jó ha valaki minden műfajban hallgat zenét. A társadalom szeret kategorizálni. Az ember személyisége nem a zenétől függ.
2017. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, az ember személyisége nem a zenétől függ, de fordítva van benne valami :)

Ha tudod, hogy miért azt hallgatja amit, akkor máris megismertél belőle egy aprócska részletet.

Mást mond, ha valaki érzelmes dalszöveggel szeret azonosulni és mást, ha semmi más nem érdekli, csak a szólógitár és annak is leginkább a technikája.

2017. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!