Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez irigység...

Szerintetek ez irigység lenne? Vagy mi?

Figyelt kérdés

A nyár folyamán megcsináltam a jogsit. Van 1 csaj, onnan való, ahonnan én. Soha nem kérdezte, hogy hogy megy a vezetés, vagy hogy állok a jogsival. Most talalkoztunk először az egyetemen, valami szünet volt. Beszelgettunk, majd mondta neki az egyik barátnőm, hogy hey,te még nem is gratuláltál Szandinak a jogsihoz.(pont előtte beszéltük a csajokkal, hogy mennyire nem foglalkozott a jogsimmal, biztos irigy), majd annyit dobott oda nekem, teljesen hidegen, hogy gratula.

Irigy lenne, mert én is megszereztem a jogsit? Neki majdnem 3 éve van, másnak nem lehet?


2017. okt. 26. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne gratulálnia? Hagyd békén mert szabályosan sz*rik rád és értem is hogy miért
2017. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Szandikám, én sem gratulálok neked. Írjál ki rólam is kérdést, hogy irigykedem-e a jogsidra.
2017. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lesz.ar titeket a jogsiddal együtt :D
2017. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!