Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeken a tulajdonságokon...

Ezeken a tulajdonságokon hogyan érdemes változtatni? Hogyan álljon neki az ember? (önbizalomhiány és társai)

Figyelt kérdés

Nem szeretem az önbizalomhiányomat, a hosszas őrlődést dolgokon, a bizonytalanságom, a gátlásosságom.

Érzem a hátrányát annak is, hogy nem vagyok kezdeményező típus, és nem vagyok spontán. Konkrétan annyira nem, hogy az élet elmegy mellettem és nem élem meg.


Rájöttem, hogy nem szeretek így élni és hogy szeretnék változni. Már az utóbbi időben ezen próbálok javítani. Egyelőre el kezdem olvasni egy önbizalom növeléssel és egy kommunikációval foglalkozó könyvet.

"Sziklaszilárd önbecsülés"

"Sikerkalauz 1."

Más ötlet?


2017. okt. 26. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit tudok tanácsolni, hogy légy optimista, akard nagyon a változást, próbáld a gátlásaidat leküzdeni! Légy nagyon kitartó és meglásd, hogy lesz eredménye! Nem mondom, hogy egyik-napról a másikra fog menni, de idővel jobb lesz és akkor olyan, mintha nem is kellett volna ezekkel a problémákkal szembesülni!

Remélem tudtam segíteni!

2017. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor fogod meg feltenni ma ezt a kerdest?
2017. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy nő van a dologban!
2017. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!