Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyen szexuális zaklatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen szexuális zaklatás áldozata lettem. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy multinacionális cégnél dolgozom. Egy hónapja a cég vezérigazgatója naponta írogat e-mailben, hogy mikor iszunk meg valamit és hogy miket csinálna velem.. én persze finoman hárítok (már ezen is megsértődik, de aztán folytatja), de nem tudom, hogy hogyan tudnám a tudtára adni, hogy hagyjon békén. Ebben sajnos elég tapasztalatlan és ügyetlen vagyok. Attól félek, ha keményebben elutasítom, akkor megsértődik és kirúg. Munkahelyet nem szeretnék emiatt váltani, sokadik után végre ez az a hely, ahol egyébként jól érzem magam, megtaláltam a számításaimat.

Ti hogyan kezelnétek a szituációt? Konkrétan mit mondjak neki, hogy leálljon?



2013. jún. 25. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, van pasid.
2013. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Szépen kinyomtatod / elmented az e-maileket, ha ki akarna rúgni miután keményen elutasítottad, megfenyegeted, hogy beperled szexuális zaklatásért, bizonyítékod van rá. Sőt, kártérítést követelsz, mert az eset miatt annyira megnyomorodtál lelkileg (folyamatos rettegés tőle és a munkahelyed elvesztése miatt) hogy még a kezelések árát is rásózod.


És hogy teljes legyen a kép, felhívod a rokonod, aki újságíró, így 2 nap múlva mindenki tudni fog az esetről, hogy a multi igazgatója kirúgott egy dolgozót, mert az nem térdelt le az íróasztal alá.


Nem fog kirúgni.

2013. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban e-maileket írogat, akkor ott a kezedben a bizonyíték, amivel felnyomhatod. Őt fogják kirúgni érte.
2013. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ott a bizonyíték a kezedben, amiket írogat. Mehetsz a főnökéhez...mindenkinek van főnöke, neki is.

Már ha tényleg így van, és nem kamu...ekkora hibát kétlem hogy vét, aki zaklat főnök létére, hogy írásos bizonyítékot hagy.

2013. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő előző válasz nagyon hasznos, sztem fogadd meg mind a kettőt :)
2013. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem kamu!

köszönöm a hozzászólásokat!

Tudja, hogy van pasim, és nem is felejtek el utalgatni sem rá, ennek ellenére nem áll le.

2013. jún. 25. 23:29
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha multinál dolgozol, biztosan van konfliktuskezelőtök (HR osztályon tudnak segíteni, szerintem), vagy ha nincs, akkor biztos van ügyvédetek, akinek tudnál jelezni, hogy ez a probléma, mi ilyenkor a teendő. A kapott emileket ne töröld ki!!!


A főnököddel meg közöld, hogy ha nem hagy békén, teszel lépéseket. Nyugi, nem rúghat ki, mivel volt olyan pancser, hogy írogatott Neked, ezért van bizonyíték a kezedben ellene. Erre esetleg hívd fel az ő figyelmét is.

2013. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne hagyd magad, ne törölj ki egy e-mailt sem, és hajrá. De előtte ne szólj neki,hogy mire készülsz, ne fenyegesd meg.

Még egyszer szólj neki, hogy hagyjon békén, ha nem teszi, lépj!

2013. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló!

De a HR-eseknek is ő a főnöke. Akkor is tudnak segíteni?

2013. jún. 25. 23:35
 10/18 A kérdező kommentje:

egyébként már felhívtam a figyelmét, hogy bajba kerülhet.

De ennek ellenére folytatja.

Szerintetek mit írjak neki, ami nem sértő, de mégis megérti, hogy nem vagyok benne a dologban és leáll?

2013. jún. 25. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!