Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretem szerelemmel, mit tettem?

Szeretem szerelemmel, mit tettem?

Figyelt kérdés

Évek óta..és most itt a ballagás és vége az egésznek, hiába tettem akármit. Nem is azt akarom, hogy szeressen, túl ronda vagyok és ráadásul ő a fiúkat szereti, én meg itt állok, mint valami hülye szamár, aki lópótlék...

Nem tudom mit fogok tenni akkor ha vége lesz az egésznek.. nem bírom elengedni. Csak szeretem, magától eredően és hatalmas tisztelettel.

Hogy éli ezt túl bárki?

19/L/L



2017. ápr. 30. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, de a 14 évesek szoktak így drámázni a szerelmi csalódáskor, nem pedig a felnőttek. Te is csak papíron vagy az.
2017. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Kábszerrel éljük túl te szamár
2017. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%
A fiúkat szereti,mi? Van is pasija vagy csak meggyőzted magad,hogy ez a gond? Illetve ha így van,akkor hogy jön a témához a külsőd? Vagy elé állsz és elhívod sörözni,aztán előfordulhat,hogy a fantáziából lesz is valami (ha már 19 éves vagy akkor megoldható ugye),vagy mint általában a felnőttek szokták elfogadod,hogy nem szeret,kész. Téged sem lehet rávenni,hogy szeress valakit,csak mert ő azt akarja igaz?
2017. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Idővel jobb lesz. Tudom,hogy ez most nem vigasztal,meg elcsépelt közhely,de tényleg így van. Velem kb ugyanez volt. Csak ugye nekem a klasszikus felállásban. (Fiú-lány) de a lényeg ugyanaz. Szerelmes voltam belé,már a kezdetektől,végig amíg suliba jártunk. Ő csak haverként tekintett rám. Mkkor elmondtam neki,hogy szeretem,nem hitte el,nem vett komolyan. Aztán a banketten mégegyszer elmondtam neki,veszíteni valóm már úgy sem volt. De sokan voltak ott,így nem tudtuk normálisan megbeszélni. Mikor vége lett,elkísért. Egy ház sarkánál megállított,kérdezte,hogy komolyan mondtam e amit mondtam. Akkor nekinyomott a falnak,megcsókolt. Azután soha többet nem beszéltünk és nem láttam.

Teljesen magam alatt voltam,de már túl vagyok rajta. Sokkal könnyebb volt elfelejteni úgy,hogy nem láttam ès nem beszéltünk. Bankett után kicsivel több,mint 1 év után már nem gondoltam rá,teljesen túl tettem magam rajta.

2017. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
aggy URAM EROT (13 vagyok) ne legyek en is ilyen helyzetben :/ DE AZ EMBEREK EDDIG HOGYAN ELTEK TUL GYK NELKUL??
2017. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!