Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmnek megmondtam hogy...

A barátnőmnek megmondtam hogy úgy öltözik mint egy rossz b*zi erre ő meg . Megbánthattam vagy rájött hogy ideje nőiessen öltöznie?

Figyelt kérdés

A baratnőmnek megmondtam hogy úgy öltözik mint egy rossz b*zi erre ma ő teljesen máshogy jött mint szokott!


Flegmább is volt velem mint szokott!!!!


a teljes sztorit írom privatba ha kell



2017. szept. 5. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"a teljes sztorit írom privatba ha kell"


Nem kell.

2017. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tettél ha neked mondanák? Ott lesz a válasz.
2017. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, nem kell.


Ki szelet vet, vihart arat. Te akartad a változást, most, hogy sikerült, hol a probléma?

2017. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Remélem szakít veled, mert egy öncentrikus köcsög vagy:D

Mi az hogy "ideje nőiesen öltöznie"? Mindneki úgy öltözik ahogy akar, nem pedig úgy ahogy neked tetszik. Ha a barátnődet ennyire nem fogadod el és nem szereted, akkor miért vagy vele? Ezek szerint ő nem a nőies típus, ne akard már rákényszeríteni, hogy változzon meg...Főleg nem így, hogy nem is kéred, vagy javaslod, hanem bunkózol vele és elvárod. Nézz már magadba egy kicsit...

2017. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kissé képzavarban vagyok. Egy lány hogy öltözködhet bu..zisan?
2017. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4# nem járnak, hanem "legjobb barátnők", ez nekem is csak a kulcsszavakból derült ki, ahogy az is, hogy a csaj leszbi, de most nem mindegy neked, hogy ki hogy öltözik?:D párkapcsolatban azt mondom, még valamennyire számít is a külső megjelenés, mert ne legyünk álszentek, mindenkinek imponálóbb, ha valaki ad a külsejére, és jól néz ki, még ha nem is ez a legfontosabb, de azért barátokat nem eszerint választ az ember:D nekem legalábbis full mindegy, hogy melyik barátom hogy öltözködik. nem csodálom, ha a barátnőd tényleg megsértődött, ilyen legjobb barátnőt a hátam közepére se kívánnék, mondjuk az IQ-d se lehet túl magas az írási stílusodból ítélve. gondolom, hány embernek kell privátban a teljes sztori XDD és emberek, mikor fogjuk már kinőni, hogy ilyen értelmetlen, öt éves szintű kérdéseket írunk ki??:D
2017. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 és tényleg...:D kulcsszavakban csak a leszbiig jutottam, meg az "A barátnőm" félrevezetett...De igazából teljesen lényegtelen:DD Ilyen legjobb barát mellett nem kellenek ellenségek...
2017. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekel a teljes sztori, rohadtul semmi közöd hozzá, hogyan öltözik vagy miben érzi jól magát. Elég gusztustalan emiatt cseszegetned. Ezek után van pofád a barátjának nevezni magad? Ilyenek mellett ellenségek se kellenek neki.
2017. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó voltál vele, ő megsértődött, mit nem értesz?
2017. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát talán mert,

1) semmi jogod belepofázni abba, hogy hogy öltözik

2) már a stílus is eléggé szólva putri cigánysor stílus... tahó, homofób, undorító

3) abban sem lehetsz biztos, hogy az az igazán nőies, amit te annak hiszel (az ilyeneknél szokott lenni az, hogy a nőies azt takarja, hogy 12 centis tűsarkú, seggvillantó-csöcskidobó mini, kilós csillogó ékszerek)

2017. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!