Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan miért ítélik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért ítélik el a kitartott nőket? (azokat a nőket, akiket a párjuk eltart, nem dolgoznak)

Figyelt kérdés
egy brtnőmnek is megmondta a barátja, h ha nem muszáj, akkor ne menjen el dolgozni, mert félti, meg havi 200 rugót meg keres a párja maszekkal együtt... Meg sokan inkább irigykednek a kitartott nőkre? te lennél ki tartott nő?

#szex #nők #párkapcsolat #pénz #kitartott nők #kitartott feleségek
2013. jún. 30. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
mitől félti? én nem nézem le őket.. de nem lennék a helyükben az életben soha!!
2013. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. jún. 30. 12:35
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Anyám kitartott nő, és odáig fajult hogy csak a számítógép világában él, házimunkát nem végez, veri a gyerekeit, mindenkivel agresszív, én jól belelátok ebbe...
2013. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%

Hát,én az ilyet felcsinálnám,és vigyázzon szépen a gyerekre.

A 100%ig csak kitartott nő rosszabb,mint egy prosti.

A prosti nem féltékeny,éls nem szedi el minden pénzed,a pinájért cserébe.

A kitartott viszont csak tartja magát,és azért cserébe mindnt kér.

Nekem ilyen nő nem kéne.

2013. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Vigyáz...egy ideig, aztán megunja a gyereknevelést
2013. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Mindent elvár, de érte semmit nem tesz.
2013. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

NA álljunk meg itt akkor egy szóra !


A kitartott nő: az a nő, aki nem él házasságban,sem élettársi viszonyban,sem párkapcsolatban az adott férfival. Ezek a nők a pénz és a jólét fejében némi szex szolgáltatást esetleg szabadidős tevékenységet űznek az adott férfival,mindenféle felelősség vállalása nélkül.Sokszor amellett is,hogy a férfinek családja van.


Ezzel szemben,amiről te beszélsz,az az eltartott nő: ami azt jelenti,hogy párkapcsolaton belül a férfi keres és tartja el a családját-párját,és ezzel együtt egy párkapcsolat működik,felelősséggel esetleg gyerekekkel,stb.Régen így éltek az asszonyok.Ebben nincs kivetni való.

2013. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert az ilyen nő,általában szeretőt tart unalmában nem tud magával mit kezdeni.Jól vigyázzon mit csinál haverod!!
2013. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
# 4/7 Van amelyiket nem tudnád hidd el :D
2013. jún. 30. 12:46
 10/20 A kérdező kommentje:

meg sokan irigykednek szerintem a kitartott nőkre.... szerintem.

Ébn azért kipróbálnám 1 ideig h milyen lehet

2013. jún. 30. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!