Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hazudtam. Minden lany csinalt...

Hazudtam. Minden lany csinalt mar valami olyat, ezert kitalaltam, hogy en is. Most felek hogy kitudódik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kilencedikes vagyok, es mar az osszes lánynak az osztályból volt valami sz.xualis tapasztalata. nekem semmi... elkezdtek piszkalni, en meg erre kitalaltam, hogy egyutt voltam egy fiuval. h.lye voltam, nem kell mondani! nagyon megbantam! akinek mondtam, osszeveszett velem. felek, hogy mindenkinek el fogja mondani. nem gondoltam komolyan tényleg! mostmar orulok hogy nem volt meg tapasztalatom! nem szeretnek se olcso,se hazug lenni!
2017. okt. 29. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
De komolyan ilyen elcseszett generációt, mint a tiétek. Állandóan a dgáson jár az eszük. Mintha az élet csak erről szólna! Komolyan, mint az állatok!
2017. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
koszi nagyon sokat segitettel
2017. okt. 29. 21:16
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Semmi baj, terjeszd el, hogy análba még szűz vagy és akkor minden rendben lesz, látni fogják, hogy nem adod magad könnyen!
2017. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
jezusom neked is sok eszed van
2017. okt. 29. 21:18
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, ne szerencsétlenkedjetek. Egy lánynak az ékessége a szüzessége. Majd ha szerelemes elszel, és szerelmes lesz valaki beléd - akkor ad ezt oda egy boldog együttlétben.
2017. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
okeddig egyik kommentet se tudom hasznositani
2017. okt. 29. 21:20
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

Tudom, vasárnap este ennyi elég is volt. Egyszerűen néha már-már rühelli az ember, amikor már tizenéveseknek szex körül forog minden! Azért van józan eszünk, hogy valamilyen szinten legyünk gátlásosak ilyen téren, tudod? Az állatoknak nincs eszük, állandóan a dgás jár az eszünkben, de mi, többek között, ezért vagyunk különbek az állatoknál, hogy legyen önuralmunk!

Szóval, nem kellett volna lesüllyedni erre a szintre, micsoda értelmes társaság, akik piszkálnak! Te pedig ne hazudgálj ,mert nem bíznak többet benned, az még rosszabb.

2017. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon egyszerű a megoldás. Ha elterjesztik és te mégis vissza akarod vonni, akkor mondd nekik azt:


-Beismerem, hogy kicsit füllentettem, hogy nagyobbnak tűnjek a szemetekben. Valójában csak leszoptam a srácot. De lenyeltem!

2017. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
16%

Megmondod nyíltan , hogy mi van akkor , ha hazudtál és még nem voltál senkivel?

Légy rá büszke , hogy te tiniként nem a f* *szrángatás tudományával foglalkozol.Sz* *rd le mindet , benned még van remény , hogy legyél is valaki az életben.;)

2017. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Na ne haragudj, de hulye kerdesre megis mit varsz?


Amugy neked jo igy olvasni? Mert nem hiszem. Nem olyan nehéz ám az ékezeteket megtalálni a telefonon.

2017. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!