Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hazudtam. Minden lany csinalt...

Hazudtam. Minden lany csinalt mar valami olyat, ezert kitalaltam, hogy en is. Most felek hogy kitudódik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kilencedikes vagyok, es mar az osszes lánynak az osztályból volt valami sz.xualis tapasztalata. nekem semmi... elkezdtek piszkalni, en meg erre kitalaltam, hogy egyutt voltam egy fiuval. h.lye voltam, nem kell mondani! nagyon megbantam! akinek mondtam, osszeveszett velem. felek, hogy mindenkinek el fogja mondani. nem gondoltam komolyan tényleg! mostmar orulok hogy nem volt meg tapasztalatom! nem szeretnek se olcso,se hazug lenni!
2017. okt. 29. 21:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam iskolába, ami azért annyira nem volt régen(22 vagyok), akkor többen is mondtak olyat a szerelmi életükröl, ami nem volt igaz. Általános felsöben szarul éreztem magam, mert azt hittem én vagyok az egyetlen akinek nem volt még barátja, holott utólag kiderült, hogy a lányok 70-80%a csak hazudta hogy van neki, aztàn középiskolàban meg elöjött a szex téma, akkor is azt gondoltam én vagyok az utolsó szüz lány az évfolyamon, de arról is kiderült, hogy többen hazudtak, amikor meséltek az elsö igazi élményükröl. Ilyenkor még kicsit túlgondoljátok a dolgokat, semmi gáz nincs a szüzességben, versenyböl elveszíteni viszont gáz! Ha meg kitudódik és emiatt te leszel a téma ne törödj vele, majd elfelejtik, legyen több önbizalmad
2017. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem egy rendes családban nevelődő kislány, akivel normálisan beszélgetnek a szülei és rendszeresen vannak családi programjai, szeretet és törődés veszi körül, nem kerülne ilyen helyzetbe, mert egészséges önképpel rendelkezik és megfelelő önbizalma van, és a helyén tudja kezelni a szex témát is.


A mai korban viszont egyre több az ilyen eset, mint pl. a szegény kérdezőé is, hogy a gyerekekkel nem törődnek otthon, hanem a hasonló, érték és normák nélküli közegekben szocializálódnak, ahol a gyerekek nem tudják hova tenni a testiség megjelenését, a nemi szerepeket, magát a nemiséget. Pont ebben a korban jelenik ez meg, amikor kialakul az önkép, és az önértékelés nagyon labilis. A szexualitás témája ocsmány kontextusokban jelenik meg és a gyerekkori versengés tárgya lesz, és értékmérő az egyének között, de rossz értelemben. Nagyon veszélyes ez az identitás nélküli, önértékelési gondokkal küzdő, norma nélküli világban felnövő, önmagát nem találó és értékelni képtelen lelkek között!


A szex szép dolog, és csak két emberre tartozik, a szeretet kifejezése. Intim, magán jellegű dolog. Semmi köze másoknak ehhez, és ezt normális körülmények között előbb-utóbb megtanulják a gyerekek. De így, ilyen környezetben felnőtt korukra is elferdült elképzeléseik lesznek ezekről, ami majd a később a szülői szerep torzulásaihoz, és végső soron az utódoknál is a szeretetlenség és normanélküliség reprodukálásához vezet.

2017. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!