Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék olyan mint...

Hogyan lehetnék olyan mint Raven Reyes a The 100-ból?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy mar qz elso evadtol Raven a kedvencem, es nagyon szeretnek olyan lenni mint ő. Kulssoleg es belsoleg leginkabb.

Nagyon szeretnek olyan okos lenni? Ehez pontosabban moket kenne tanulnom h azokat tudjam amiket ő? Meg legyszi le irnatok a szemelyiseget is hogy milyen. Elore is koszonom. Mindenki valaszat kedvelni fogom.



2017. okt. 31. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

"Kellemes" sorozstnézést, de kérdezd inkább a témában érintetteket. A moderátorokon keresztül adok neked egy ûj löketet.

Szerintem nekem jobban tetszik Leonidas a 300-ból.

2017. nov. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 GunN00b válasza:
Külsőleg? Lődd csípőn magad és neked is lebénul egy lábad.
2018. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nagyon szuper nekem is segítenétek? Akor én meg Lexa szeretnék lenni. Megváltoztatom a nevem Lexa kom Trikru-ra, keresek egy hatalmas toronymagas épületet, beviszek egy trónt, sötét vérem lesz(ami már most is kicsit sötétebb az átlagosnál), beültetek a nyakamba egy mesterséges intelligenciát, és abban kérném a segítségeteket, hogy alapítsatok 13 klánt éljünk úgy mint a sorozatban az emberek, szereztek nekem sötétvérű tanoncokat meg egy tanítót aki nem öl meg. Köszönöm. Ennyi erővel mindenki lehet mindenki.
2018. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tanulj szerelőnek
2018. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát mivel Raven a bárkán egy szerelő és árkádiában is az marad, ezért gondolom szerelőbek kéne tanulnod. Csak ügye manapság nem hiszem, hogy van olyan szerelő ami mindenhez ért hiszen van autó szerelő vízvezeték szerelő stb. Válaszd ki azt amelyik szerinted a legjobban hasonlít Raven münkaköréhez, ha elfogadsz egy tippet akkor mindenképpen gépek, szerkezetek szerelésében gondolkozz mint Raven.
2018. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a kérdés olyan aranyos :D
2020. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!