Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okosnak, értelmesnek látszó...

Okosnak, értelmesnek látszó nők hogy lehetnek mégis ennyire mérhetetlenül igénytelenek?

Figyelt kérdés
Tehát, adott egy nő, aki diplomás, esetleg több diplomás, felső fokú végzettségű, esetleg mesterképzést is elvégzett, úgyhogy AZT HINNÉM, aki idáig eljut, az már értelmi szinten is eljutott egy bizonyos szintig. De azt kell látnom, hiába a sok csillivilli diploma, papír, és képesítés, az ilyen nők ugyan olyan igénytelen, f*s, szenny műsorokat, filmeket, és bulvárszarságokat képesek nézni a TV-ben/olvasni a neten, mint a szerényebb képességű társaik. Nem kezdem el most sorolni, de az összes RTL klub, és TV 2 franchise alatt futó borzalmakra gondolok (aminek a Viasat és társai is ugye része). Hogy nézhetnek ilyen igénytelenségeket? Valóságshow és hasonló celeb szarságok. Neten meg blikk, bors, meg ilyen f**zságokat olvasnak, csapnivalóan igénytelen filmeket néznek, telefonoznak, rohasztják az agyukat. Azt hinném, hogy aki sok sok tanulás után eljutott odáig, hogy teszem azt egy doktori címet megszerezzen, az már képes hasznosan, és igényesen eltölteni a szabadidejét. Olvasással, kirándulással, további tanulásokkal, ha pedig már mindenképp tv-t akar nézni, akkor azon belül is találna igényes műsorokat, dokumentumfilmeket (hiteleset, nem összesküvés-elméleteseket), természetfilmeket, igényes műsorokat. Filmekből is van rengeteg nagyon jó, elgondolkodtató alkotás, nem pedig a tinglitangli romantikus vígjátékok felé kéne mozdulni. Nem egy ilyen nőt ismertem, hozzátenném, hogy a 30 év alatti generációra gondolok most. Mi van az agyukkal? A tanulmányaikon túl nem fogékonyak az igényességre?

#nők #lány #TV2 #bulvár #RTL #celeb #szenny műsorok
2017. okt. 6. 02:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy csak ki akarnak kapcsolódni?

Én olvasok Hamvas Bélát pl. meg nézek csajok, pasik, balatont is. Mondjuk az már más kérdés, hogy általában beletekerek mert annyira kib-szottul lassú és agyhalott szintű, de volt benne egy pali meg egy szerelmi szál ami nagyon tetszett (Ben és Fanni). Ja meg Laura stílusát rohadtul bírom. Nagyon paraszt a csaj, de olyan megszólalásai vannak abban az utánozhatatlan stílusban, hogy iszonyat jókat mosolygok rajta. :P

2017. okt. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%

Attól h valakinek van néhány papírfecnije valamiről, még nem biztos h igényes és értelmes is. Szerintem az h valakinek milyen műsorokra van igénye az sokkal inkább egyénfüggő és nem végzettségfüggő.

A kereskedelmi csatornák az arcukba tolják a sz.rt és ők még repetát is kérnek belőle.

Ezen én is gondolkodtam már, h vajon mi volt előbb a sz.r vagy az igény a sz.rra.

2017. okt. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
49%
A diploma mellé manapság nem feltétlenül jár intelligencia is. Minden hülye bekerül már és el is végzi, ha pl. valami büfé szakra jár / seggelős (pl. jogász). Kizártnak tartom, hogy a legtöbbnek értelmes diplomából van több. Pl. orvos, informatikus. A doktori címtől sem kell már hanyatt esni. Bármilyen kamu szak után meg lehet szerezni. Arról nem is beszélve, hogy világszinten a magyar felsőoktatás igen gyenge, max. közepesnek számít. Még az ELTE, BME, SOTE, BCE is valahol 4-500. helyen áll a rangsorban. Nem kell elájulni tehát az ilyen végzettségű emberektől sem.
2017. okt. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki képzett és intelligens, még kikapcsolhatják az "igénytelen sz.rok".


Nekem is tök jól esik egy igénytelen és faék egyszerűségű trash, legyen az sorozat, film, tv-műsor vagy könyv. Olvashatnék Tolsztojt is a vonaton, de félek, ahhoz már nincs agyam pár oldalacska szakirodalom és 10 óra masszív szellemi munka munka után...

2017. okt. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

Megfigyeltem már én is hasonlót, férfiaknál és nőknél is. Tényleg független a tanulmányoktól, végzettségtől.

Szerintem ez attól is függhet, hogy a családjának, szüleinek mire volt igénye.

2017. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés maga alapvetően logikai bukfenc.

Össze nem tartozó dolgokat állít párhuzamba.

.

Miért nem szereti a pacalt/a rákot az a jól képzett szakács, aki kiválóan el tudja készíteni. Ráadásul szakács létére miért nem érti és foglakozik a fúziós energia mibenlétével.

.

Az, aki ideje nagy részét komoly gondolkodással járó munkával tölti, miért nem engedheti meg magának a "gőz kifúvását", azaz általa is tudott, gondolkodásra nem késztető valamivel eltölteni PIHENŐidejét?

.

Kérdésed olvasva hímsovinisztának tartalak.

Kérdésed szerint csak és kizárólag nők nézik, olvassák a bulvárt, a férfiak , a szellemi erőfeszítéssel járó munkát végzők is, mind-mind a világ mulandóságáról és a cserebogár halhatatlanságáról gondolkoznak pihenésképpen.

2017. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül igénytelenség ez, van igazság abban, hogy egy szellemileg fáradt ember olyan kikapcsolódásra vágyik amire nem kell koncentrálnia. Olyan dolog ez mintha egy kemény fizikai melóst leszólnál azért mert munka után bevág inkább 1-2 sört, vagy ledől egy kicsit olvasni és nem a konditerembe megy a testét edzeni. Persze olyanok is vannak akikre joggal mondható, hogy igénytelen műsorokkal, olvasnivalóval szórakoztatják magukat diplomás létükre, de végül is az ő dolguk nem? Itt a GY-K en lógni sem valami hú de magasröptű szórakozás, bár néhány témakörre ez nem áll.
2017. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
Melyik tv műsorra gondolsz? Valóvilág? Survivor? Éjjel-nappal budapest? Barátok közt? Győzike? Máónika só?
2017. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%
Te még mindig elhiszed,hogy a fősulisok,egyetemisták,diplomások intelligensebbek,mint aki nem szerzett diplomát? Te sem voltál koleszos...
2017. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Attól hogy valakinek nincs diplomája, nem biztos hogy gyengébb képességű. :)
2017. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!