Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy a "gyengeség"...

Normális, hogy a "gyengeség" érzés hiányzik, hogy ne kelljen mindig erősnek lennem?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy normális érzés-e bennem az, hogy arra vágyok, hogy gyenge lehessek. Önálló, független ember vagyok, ha bármilyen probléma van, akkor azt egyedül oldom meg, azzal a gondolattal, hogy magamra számíthatok.

A munkám is olyan típusú, hogy fejben mindig ott kell lenni, döntéseket kell hozni adott esetben, ezért ott is kialakult bennem egy tartás, magabiztosság.

Erősnek gondolom magam, vagy csak ezt próbálom kifelé kommunikálni, de mostanában gyakran van bennem olyan érzés, hogy jó lenne ha valakivel szemben ez elmúlhatna. Nem azt szeretném, ha valaki elnyomna, hanem azt, hogy azt érezzem, hogy most valakivel szemben lehetek "gyenge".


Most komolyan, szerintetek ez normális? Tuti bekattantam..


27/N


2017. nov. 1. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

irigylem a problémádat, azt kell, hogy mondjam. adok egy rakással a gyengeségemből, ha adsz egy kis erősséget.

19/L

2017. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a problémádat, nyugi, nem kattantál be.:-) A döntéshozás felelősség, ha mindig te csinálod, mindig rajtad van ez a teher, egy idő után persze, hogy vágysz arra, hogy valakivel megoszthasd. Nem a gyengeség hiányzik, hanem az, hogy meg tudj bízni valaki(k)ben annyira, hogy elengedd magad, rá(juk) bízd a döntést, és el is fogadd.
2017. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kattantál be, nyugi! :)


Párkapcsolatban élsz? disclaimer :) az önálló, független nálam azt jelenti, hogy egzisztenciálisan/lakhatás ügyileg nem függsz szülőktől/nem kell beteg rokont ápolni stb.


Az a "valaki" meg lehetne, illetve talán pont az lenne a legjobb neked ha a szó szoros értelmében lenne társad akivel tudnál "gyenge" lenni, általa el tudnál úgy "lazulni", hogy ne kelljen ezt az erős imaget állandóan fenntartani. :)

2017. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Nem élek párkapcsolatban, soha nem is éltem igazából. A függetlenséget, önállóságot anyagi értelemben értettem, de ezért meg is dolgoztam/dolgozom keményen.


1. válaszoló, hidd el, nem véletlen lettem ilyen, a megtörtént események tettek erőssé, de ez sem feltétlenül jó szerintem.

2017. nov. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!