Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy par szulo...

Hogy lehet egy par szulo ilyen beteg? Olyan nehez megerteni hogy a kamaszok szegyenlosek?

Figyelt kérdés
Itt olvasgatok neha olyanokat hogy az agyam is elszall tole. Egyes szulok a tizen valahany eves gyerekeiket azzal buntetik hogy elfenekelik oket. Ezzel meg szerintem kulonosebben nincs is baj( bar szerintem nem a legjobb nevelesi modszer,de kinel hogy). Na es itt dobtam majdnem egy hatast. Irjak utana egy nehany szulo hogy a gyerek tiltakozik mert o nem akar levetkozni ( mert ilyenkor a nadragot es a bugyit/boxert is levetetnek veluk) Ezek a szulok nem gondolnak bele hogy egy tizen valahany eves kamasznak mennyire megalazo ilyenkor levetkoznie a szulo/szulok elott? Egy kamasz gyereknek valtozok a teste es egy fiu eppen nem akarja hogy az anyukaja meglassa hogy no a kukija vagy a lanynak az apukaja hogy szorosodik neki. Ezekbe a szulokbe nem szorult egy kis egyutterzes? Utana meg csodalkozik hogy a gyerek hisztizik mert egy kiskamasz nem epp a szulei elott akar meztelenkedni. Persze azokat is megertem akik azt mondjak hogy a szulei mar ezerszer lattak meztelenul,de akkor is egy gyerek ebben az idoszakaban a legyszegenylosebb olyana nehez ezt tiszteletben tartani a szuloknek? Bocsanat a visszohianyert es az esetleges helyesirasi hibakert telefonrol vagyok.

2017. nov. 2. 16:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9

Ugy latom torolve lettek a normalis kommentek nagy resze. Amikor en irtam meg volt 12 es. Nem legfokeppen a meztelenkedessel van,gondom hanem az egesszel. A nudizast meg ne keverjuk mar ide,azt onkent valasszak( legtobbszor) es az olyan csaladokban a gyerekek ebben nottek fel.

2017. nov. 16. 16:05
 12/21 anonim ***** válasza:
8%

ja értem, az jellemző amúgy, általában úgy van h vmi rejtélyes ok miatt mindig a normális hozzászólások tűnnek el ...


viszont nézd, ha már büntetés stb, akkor inkább azt szoktam hallani, hogy nem szabad fizikai erőszakot alkalmazni és az ellen lázadnak, meg ne verjük a gyereket stb, szal akkor nem hatásosabb a büntetés szted, ha még nagyon szégyenlős is és úgy kell levetkőznie?


annak azért van visszatartó ereje, bár az is igaz, h ki kell nevelni belőle valahogy a szégyenlősséget, mert ha ilyen extrém mértékű, akkor azzal gondjai lesznek még. akkor ezért jönnek az olyan kérdések, hogy jaj mi lesz az iskolaorvosnál mert le kell tolni a nadrágot és jaj a heverjaim meglátnak meztelenül az öltözőben, stb stb. most nem? úgyhogy ez olyan kettős dolog, de semmiképp se jó, ha ennyire szégyenlős a gyerek (akkor se ha kamasz, az is egy természetes dolog).

2017. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
6%
Ahogy az utolsó írja. A mi (gimis) korosztályunk is olyan botrányosan szégyenlős,a gimis úszásokon az öltözőben, iskolaorvosnál, majdnem rosszul lesznek ha meglátják őket, ez azért kicsit furcsa.Engem nem fenekeltek el sohasem, de úgy neveltek, hogy a szégyenlősséget azért egészséges mértékben kell tartani. Kamaszként persze mindenki szégyenlős, de ha ott elszáll az ember, később a strandon is szégyenlős némelyik fiatal. A legkomolyabb bünti kamaszként max a letolt gatyával sarokban állás volt, "mintha" elfenekelés után lennék, az is elég bőven, én sem ütném szét a jövendő gyermekem hátsóját.20f
2017. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
és akkor a mostani tizenévesek pl hogyan öltöznek az öltözőben úszás előtt és után :) vagy inkább haza mennek vizes fürdőnadrágban?
2017. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
46%
Nálunk nem arra vannak nevelve a gyerekek,hogy egymás elött szégyeljék magukat. Járnak úszni is,ott mások elött kell levetkőzni. De otthon sincs szégyenlőség,van hogy a lányom felügyeli az öcséit pár percre fürdésnél,ha épp fontos dolgom van. A kissebbek együtt is fürdenek. Nálunk is inkább a fenekelés jogosságáról van vita,nem azért,hogy lekell húzni a bugyit/boxert. Amúgy meg volt olyan is,hogy a 10 éves fiamnak kb.az egész család elött húzta le a boxerét anyósom,és verte el a fenekèt. De ha szégyenlősek lennének,akkor nyilván nem vetkőztetem le őket ország-világ elött.
2017. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
19%
Szerintem kamasznak jót tesz a fenekelés. Ahhoz márpedig le kell húzni a bugyiját / boxerét. És X időközönként nem árt egy amolyan "emlékeztető" fenekelés, meztelenül.
2017. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
64%
ez tény, az a kamasz lány akinek meztelenre kell vetköznie a fenekelésre, egy hamar nem fogja elfelejteni.
2018. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
ez fiúra is igaz. sőt sokszor még szégyenlősebbek mint a lányok ...
2018. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%
Csak szerintem undorító bántani a gyereket bármilyen módon? Én sosem kaptam.
2018. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
59%
ezek a szülök beteg emberek de vagy gyógymód: sitten összezárni őket nehézfiukkal
2018. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!