Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy par szulo...

Hogy lehet egy par szulo ilyen beteg? Olyan nehez megerteni hogy a kamaszok szegyenlosek?

Figyelt kérdés
Itt olvasgatok neha olyanokat hogy az agyam is elszall tole. Egyes szulok a tizen valahany eves gyerekeiket azzal buntetik hogy elfenekelik oket. Ezzel meg szerintem kulonosebben nincs is baj( bar szerintem nem a legjobb nevelesi modszer,de kinel hogy). Na es itt dobtam majdnem egy hatast. Irjak utana egy nehany szulo hogy a gyerek tiltakozik mert o nem akar levetkozni ( mert ilyenkor a nadragot es a bugyit/boxert is levetetnek veluk) Ezek a szulok nem gondolnak bele hogy egy tizen valahany eves kamasznak mennyire megalazo ilyenkor levetkoznie a szulo/szulok elott? Egy kamasz gyereknek valtozok a teste es egy fiu eppen nem akarja hogy az anyukaja meglassa hogy no a kukija vagy a lanynak az apukaja hogy szorosodik neki. Ezekbe a szulokbe nem szorult egy kis egyutterzes? Utana meg csodalkozik hogy a gyerek hisztizik mert egy kiskamasz nem epp a szulei elott akar meztelenkedni. Persze azokat is megertem akik azt mondjak hogy a szulei mar ezerszer lattak meztelenul,de akkor is egy gyerek ebben az idoszakaban a legyszegenylosebb olyana nehez ezt tiszteletben tartani a szuloknek? Bocsanat a visszohianyert es az esetleges helyesirasi hibakert telefonrol vagyok.

2017. nov. 2. 16:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sokan csak kamuznak vagy erre van fétisük és általuk kitalált dolgot írnak le mert ezt is élvezik, nem kell komolyan venni.
2022. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!