Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki lenne végzősként ilyen...

Ciki lenne végzősként ilyen kislánnyal járni?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva töltöm a 18-at, fiú vagyok, gimiben végzős.


Azt vettem észre az elmúlt 1-2 évben, hogy elképesztően könnyű lett a hetedikes-nyolcadikos(-kilencedikes) lányokat "meghódítani".

Én igazából nem vagyok csúnya, de ettől függetlenül a korosztályomnál esélyem sincs (mivel konkrétan olyanok a szociális készségeim, mint egy malacnak).

Viszont ezeket a fiatalabb lányokat elég egyszerű lenyűgözni. Konkrétan már az is elég, ha megmondom, hogy 3-4 évvel idősebb vagyok.

A többségük testileg már nem kislány és attól függetlenül, hogy naivak, mondhatni értelmesek.


Fogalmam sincs miért vonzom őket annyira, de a napokban ismét 2 nyolcadikos csaj keresett fel Facebookon, és én komolyan elgondolkodtam, hogy valamelyikükkel megpróbálnám. Eddig mindig elhajtogattam őket, mert gáznak éreztem, de végiggondolva nem sok kivetnivalót látok benne (nyilván 14 alattival nem kezdenék).


Ezt igazából nem érdekel ki hiszi el, ki nem, de szexuális motivációm minimális. Tehát már majdnem aszexuális vagyok, éppen ezért nem használtam ki eddig őket, mert egyszerűen nincs miért, és bőven megtudnám állni a jövőben is.


2017. nov. 2. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem számít a szex, akkor mi vonzó marad egy 14 éves en? Olyan jókat fogtok beszélgetni? Na ne röhögtess már. Ebben a korban ez a 4 év k”rv@ nagy korkülönbség.
2017. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindennapi dolog, de önmagában nem lenne gáz. A gáz az, hogy nem őszinte érzelmek vezérelnek.
2017. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdesz 14 alattival nem gáz szerintem, de ne számíts arra, hogy így találod meg életed párját.
2017. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"bőven megtudnám állni a jövőben is"

Miért, mégis meddig akarod még folytatni a 14-15 évesekkel való hetyegést? Aggastyán korodig?

Úgy beszélsz ezekről a lányokról, mint a gyerekekről ("naivak, MONDHATNI értelmesek") mert azok is. Hagyd őket a korukbeliekkel felnőni, nem kell nekik, hogy egy jóformán felnőtt bezavarjon a képbe.

2017. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te is a szexualitás kategóriában fogsz kikötni, mint az a sok gyökér, akik 20-40 évesen 14-16 éves kislányok után kajtatnak. De remélem, hogy nem lesz igazam.
2017. nov. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően, ha értelmes mindkét fél, azért nem látok kivetnivalót egy 14-15 éves lány és egy 18 éves srác kapcsolatában. A baj itt inkább az, hogy az írásodból azt érzékelem, hogy igazából azért akarsz velük próbálkozni, mert "ha ló nincs, akkor szamár is jó" meg hogy őket kisebb energiabefektetéssel meg tudod szerezni... nem azért, mert annyira szeretnéd. Ez a lánnyal szemben nem korrekt.
2017. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!