Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le a hajtekerge...

Hogyan szokjak le a hajtekergetésről, és a káromkodásról?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tekergetem a hajam, és mostanában a saját anyámat szídom, mert nem teszi meg rögtön, amit kérek tőle le szeretnék róla szokni, egy ideje az öngyilkosságon jár a fejem. Mit tegyek?



14/F



2017. nov. 2. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdd meg anyádat hogy verjen pofán ha csúnyán beszélsz...ha már magától nincs ennyi esze.


Az öngyilkosság gondolata khmm...mi a baj az életeddel 14 évesen? nem megy a matek? ilyenektől ledobom az ékszíjat. Majd megtudod később mit jelentenek az igazi problémák, amik mellett a mostani dolgaid jelentéktelen semmiségek, amiken visszaemlékezve csak nevetni fogsz.


A hajamat én 23 évesen is tekergetem, mi baj van azzal? rossz szokás mint a körömrágás, arról is nehéz leszokni. Úgy szokj le róla hogy nem tekergeted a hajadat és kész..nem lesz egyszerű.

2017. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól latom fiú létedre tekergeted a hajad?
2017. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos igen
2017. nov. 2. 21:55
 4/4 A kérdező kommentje:
#1: Az a baj, hogy szinte mindig rossz dolgok történnek az életemben.pl: Nem mehetek el sehova. Ezért szeretnék öngyilkos lenni.
2017. nov. 2. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!