Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hihetetlen de mégis létezik?

Bella673 kérdése:

Hihetetlen de mégis létezik?

Figyelt kérdés
halálos szerelembe estem de a férfi elhagyott és ekkor fordultam josnohoz aki szellemileg meg kötötte a szerelmem majd össze is jöttünk de olyan se veled s se nélküled kapcsolatban vagyunk valaki járt már így???

2017. okt. 30. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Jósok nem léteznek . Jósolni nem lehet. Így a föld forgását sem a jósok teszik. Ne dőlj be . Csakis a teremtő isten az akinek minden a kezében van. A sorsod a sorsunk és az életünk is . Cáfoljanak nyugodtan az erre szakosodott szkeptikusok akik félnek istentől a haláltól mindentől. Egyszer minden szkeptikus hinni fog isten csodáiban. 19F
2017. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A valódi jósok gyakorlott hipnotizőrök. Elhitetnek veled egy elkèpzelèst te pedig megvalósítod. A mèdia dettó.
2017. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen bár nemtudom hogy mitértesz a seveled se nélküled kapcsolat alat
2017. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van közös előző életetek, lezáratlan ügyetek. Ezt kell megoldani, utána vagy elváltok egymástól, vagy harmonizálódik a kapcsolatotok. Regresszív hipnózis segít. Az ilyen kötések hosszú távon ártalmasak, vetesd le.
2017. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen én vissza hozattam egy magussal gyertyamagiaval. 5ev utann megint ossze jottunk 8honapra és õ részérõl ugyan ez volt hogy szeret is meg nrm is és most megint el hagyott.....
2017. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

„A szűk kapun menjetek be! Mert tágas az a kapu, és széles az az út, amely a pusztulásba vezet, és sokan járnak rajta. De az életre vezető ajtó és ösvény keskeny, és csak kevesen találják meg.”

Máté evangéliuma 7:13‭-‬14 EFO


Az emberek mindenféle dolgot tanulmányoznak, de legtöbbször súlyos tévedeskbe esnek.

:/


Isten örök hatalmát és isteni természetét emberi szem nem láthatja. Ezeket mégis érzékelheti és megértheti mindenki a világ teremtése óta, amikor Isten teremtményeit látja. Így tehát, nincs mentség azok számára, akik felismerték Istent, de mégsem tisztelték őt Istenként, sem nem voltak hálásak iránta. Ezért gondolkodásuk értelmetlen lett, és ostoba szívük egyre jobban elsötétült.

Pál levele a rómaiakhoz 1:20‭-‬21 EFO


Bár magukat bölcseknek tartották(számos tudós,filozófus), bolondok lettek.

Pál levele a rómaiakhoz 1:22 EFO


és a halhatatlan Isten dicsőségét felcserélték emberek és madarak, négylábúak és csúszómászók képével.(evolúció,hinduizmus)

Róma 1:23 HUNB

:(


Miért jó ez? Mert ha nincs Isten, nincs aki megmondja, mi a jó és mi helyes. Pl.: szabadon lehet szexuális kapcsolatot létesíteni.


Ezért Isten is elhagyta őket, és engedte, hogy szívük gonosz vágyait kövessék: szexuális bűnökben éljenek, és egymás testével gonosz dolgokat műveljenek.

Pál levele a rómaiakhoz 1:24 EFO


Ami most is zajlik a világban:


Vigyázzatok, hogy rabul ne ejtsen valaki titeket olyan bölcselkedéssel és üres megtévesztéssel, amely az emberek hagyományához(katolikus dogmarendszer, , táplálkozási szabályok,) a világ elemeihez,(evolúció, vonzás törvénye, horoszkópok) és nem Krisztushoz alkalmazkodik.

Kolossé 2:8 HUNB


Számot kell adnia mindenkinek élete végén, és jogosan sujtaná az ítélet.


Ezért nincs mentség számodra, akárki is legyél, ha magadat bírónak képzeled, és mások felett ítélkezel. Mert ha másokat elítélsz, azzal magadra is ítéletet mondasz. Hiszen te magad is ugyanazokat a dolgokat teszed, amelyek miatt a másikat elítéled!

Pál levele a rómaiakhoz 2:1 EFO


Akkor hogyan jöhet rá valaki az Igazságra, és hogyan menekülhet meg?


De hogyan hívják segítségül azt, akiben nem hisznek? Hogyan is higgyenek abban, akit nem hallottak? Hogyan hallják meg igehirdető nélkül? A hit tehát hallásból van, a hallás pedig a Krisztus beszéde által.

Róma 10:14‭, ‬17 HUNB


Nincs különbség tehát zsidók és nem zsidók között. Mert ugyanaz az Úr uralkodik minden ember felett. Ő pedig bőkezűen osztja áldásait mindenkinek, aki őt hívja segítségül. Ugyanis „mindenki megmenekül, aki segítségül hívja az Úr nevét.”

Pál levele a rómaiakhoz 10:12‭-‬13 EFO

:))


Tehát az Igazság az:


Kezdetben volt az Ige, és az Ige Istennél volt, és Isten volt az Ige. Ő kezdetben az Istennél volt. Minden általa lett, és nélküle semmi sem lett, ami létrejött.

János 1:1‭-‬3 HUNB


Bárki aki hallotta az evangéliumot, és előítélet nélkül végig gondolja hamar rájön az Igazságra.


Csendesedjetek és ismerjétek el, hogy én vagyok az Isten! Felmagasztaltatom a nemzetek közt, felmagasztaltatom a földön.

Zsoltárok 46:11 HUNK


Jézus szavaival zárva:


Boldog, aki el tud fogadni engem, és nem kételkedik, hanem kitart mellettem.”

Máté evangéliuma 11:6 EFO


Ámen :))

2018. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!