Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ellene?

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nos,az a helyzet,hogy nagyon szomorúvá tesz,hogy a körülöttem lévők öregednek... nyilván a barátaim/vele egykorúakra ez nem igaz,mert 19 évesek vagyunk,de pl. ahogy látom,hogy apám elkezd őszülni,2 nagyszülőm már nem is él,a kedvenc énekesem/színészem/színésznőm(szóval akikért gyerekkorom óta rajongok) szintúgy öregednek,őszülnek... fájó ezt látni,hogy az egykoron ereje teljében lévő,sármos ill. csinos férfiak nők elkezdtek öregedni... tudom,hogy ez az élet velejárója,de szomorúvá tesz ez az egész...saját magamat nem érzem öregnek,pont ezért is lehet az,hogy a többiek korosodása viszont "taccsra tesz"...mit tudnék tenni? Nyilván magamban kell keresni a dolgot,csak nem tudom,hogy hogyan változtathatnám meg a gondolkodásomat...

2017. nov. 3. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudsz változtatni ezeken a dolgokon az idő akkor is múlni fog.Nekem is nagyon rosszul tud esni amikor ilyesmire gondolok.Csak annyit tudsz tenni hogy minél többet leszel azokkal akiket majd egyszer így fogsz hiányolni.Csak a jó dolgokra szabad emlékezni.Amúgy minél többet agyalsz ezeken a dolgokon annál szomorúbb leszel.(tapasztalat)
2017. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm szépen a válaszod! :)
2017. nov. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!