Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embernek természetes az...

Az embernek természetes az életében, ha egyszer teljesen kikészül csak úgy?

Figyelt kérdés

Próbáltam részletesen kifejezni a dolgokat, de szóval az élet néha tényleg k**a nehéz. Nem siránkozni szoktam ezen, hanem csak kikészülök dolgokon aztán majd később talán helyre jön.


Most viszont tényleg egy lelki roncsnak érzem magam, nagyon sokszor látom magamon (nem mindig) csak néha előjön és ha nem tudatosan figyelek arra hogy magam alá ne essek akkor hirtelen tényleg totálisan egy akkora zavarodottság jön rám amiből csak tudatos gondolkodással, erővel tudok kiszabadulni...


Én nem voltam ilyen, maga az élet hozta ezt egyébként önmagában egy pozitiv ember vagyok...nagyon tudok szeretni, meg szeretem is az embereket viszont teljesen egyedül érzem magam néha ebben, azt érzem csak nekem vannak ilyen problémáim.


2017. nov. 5. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én már egy pár éve szinte konstans ebbe vagyok.
2017. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aludj többet, dolgozz kevesebbet, ne mondj igent minden programra! Lehet, hogy egyszerűen csak túlhajtottad magad.
2017. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írt a 2-es, hasonlóban voltam én is. Valóban fontos, hogy tudj NEM-et mondani.
2017. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!