Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha képtelen vagyok...

Mit tegyek ha képtelen vagyok iskolába menni?

Figyelt kérdés
15/F Most lettem 9.es és egyszerüen képtelen vagyok iskolába menni, részben az osztálytársak , tanárok miatt. Barátaim nincsenek visszahúzódó vagyok. Már nagyonsokat hiányoztam van sok igazolatlanom is.Már a szüleimet is behívták az iskolába de már csak azért sem vagyok képes iskolába menni mert szégyelem magamat és nagyon lemaradtam a tantárgyakból is.Az osztálytársaim mind bunkó. Félek szorongok és képtelen vagyok elmenni iskolába de muszály lenne.Magántanuló akarok lenni de ahoz is egy darabig mindenéppen iskolába kell járnom. Kérlek segítsetek.

2017. nov. 6. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt láttom,hogy te rettegsz. Amit az osztálytársaid személyesen még jobban látnak,ezért piszkálnak. Megértem hogy nem mersz bemenni már ezzek után,de ez egy leküzdeni való dolog.

Menj be és ha félsz is ne muttasd ki,ne foglalkozz senkivel csak a tanulni valóval. Ha telik az idő és minden a régi akkor pedig válts iskolát.

Gondolj a jővődre!

Mások miatt ne szúrd el

2017. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom javasolni ha ennyire utálod az osztályt akkor vagy osztályt vagy iskolát válts. Egy évet ismételsz nem nagy tragédia, de ne legyél magántanuló. Azt kell mondjam tudom hogy vannak gyökér osztálytársak meg olyanok is akik powerkednek, de most még időben vagy hogy a sarkadra állj. Nem kell támadni de ne hagyd magad még ha félsz se. Utána már nem lesznek rád szállva, könnyebb prédát keresnek. Nem gond az ha valaki antiszoc de ha most hagyod a basztatásokat egész iskoláséveiden elkísér és nagyon fogod bánni később hogy nem húztál be nekik egyet! Ezek csak abból értenek!
2017. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Mindenképp járj iskolába! Ha nem a jelenlegi sulidba, akkor máshova. Ha nincs megoldás, és a magántanulói státuszt választod, keress magadnak közösségeket, ahová rendszeresen eljárhatsz. Ha kiesel a közösségi létből óriási károkat is szenvedhetsz rengeteg téren.

Esetleg még megpróbálhatnál beszélni az iskolapszichológussal, hátha segíthet valamit.

2017. nov. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem családi gondok miatt kellett magántanulónak lennem, nem jó dolog. Válts iskolát és próbálj meg beilleszkedni oda, ha ez a suli végképp nem jó. 21/L
2017. nov. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Magántanuló akarok lenni de ahoz is egy darabig mindenéppen iskolába kell járnom."


Ez nem így van, bármikor lehetsz magántanuló, ha a szüleid úgy döntenek. Vagy már ott tart az ügy, hogy kérelmezték, az igazgató viszont úgy nem látja biztosítottnak a haladásodat? Mert ő erre hivatkozva dönthet úgy, hogy nem ad rá engedélyt, az igaz...

2017. nov. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

33 évea vagyok, ma 4:30kor keltem, hogy elérjem a buszt ami behoz a városba a külterületi 30négyzetméteres albérletemből, jelenleg élénk zöld ruhát viselek, és egy hegyes hosszú botra támaszkodom... körülöttem 8 sötétbőrű uriember... egész napi fő elfoglaltságom, hogy nyomkodom a gyk-t és a napom fénypontja, mikor lebax a főnök, mert nem dolgozom eleget...

A pénz amit kapok arra elég, hogy kifizetem a 20.000ret az albérletre, megveszem a havi bérletet, telefonszámlát... a telenornál ha lekorlátozódik a net, a gyk még megy. 4.hónapja, hogy a fő táplálékom kenyér és parizer... ünnepnapokon vajam is van...

Én is olyan voltam mint te... de meghalt anyukám 2 éve... azóta csak lefele vezet az út... ha nem tudok kitalálni valamot... így az utcán fogok kikötni.

2017. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó ez nem élet!:(
2017. nov. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy párszor velem is előfordult, hogy olyan lelkiállapotban voltam, hogy nem bírtam iskolába menni, de ezt nem játszottam el sokszor. 17/L
2017. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!