Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy csajrol...

Hogyan lehet egy csajrol eszrevenni, hogy csikis? Persze anelkul, hogy mindet megkerdezem, vagy megcsikizem. (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

A kerdessel azt akarom elerni, hogy megtudjak valami felismerteto jelet, ami a csikis lanyokra vonatkozik.. persze csak ha van ilyen.

most nem olyanra gondolok, hogy barna a haja, stb.

Hanem olyasmire, hogy mondjuk mindig haspolot hord, de kozben a kezeivel eltakarja a hasat, nehogy megcsikizzek..

Vagy szimplan barmi, amivel osszefuggesben van a csikissegevel.


Es ha meg nincs semmi ilyesmi, (siman lehet), akkor hogy lehet rajonni azon kivul, hogy megkerdezem, vagy megcsikizem?

Nem egy valakire gondolok, hanem ugy altalanossagban kivancsi vagyok (f)

Irhattok privatban is



2017. nov. 7. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet.
2017. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyen ismertető jele nincs. Egyáltalán miért fontos az, hogy megtudj ilyesmit? Számomra abszolút elképzelhetetlen erre a kérdésemre a válasz:( Mire lehet jó ez?:(
2017. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ajj de kar :(((((
2017. nov. 7. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden csaj csikis. Én még nem találkoztam olyannal, aki nem.
2017. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden csaj csikis. Én még nem találkoztam olyannal, aki nem.


A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/4 Időpont 2017. dec. 13. 19:52


***


ÉN IGEN :D Osztálytársnők voltunk és nem volt egyáltalán csikis.

2019. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%

Nekem az az eddigi tapasztalatom, hogy tényleg minden lány csikis valahol, csak meg kell találni. A jeleket illetően csak az jut eszembe, hogy pl az a csaj, aki a talpán csikis, általában igyekszik nem nagyon mutogatni a talpát. Nem ül úgy, hogy látsszon, nem teszi föl a meztelen lábait mondjuk az előtte lévő székre, vagy csak sűrűbben hord zoknit. Lényeg hogy nem akarja fölhívni a figyelmet a talpaira, mert ha látják, akkor nagyobb eséllyel fog valaki kedvet kapni, hogy megcsikizze :)

Egyik barátnőm például a talpán egyáltalán nem volt csikis, így ezzel nem is foglalkozott: folyamatosan mezítláb volt itthon, mindig úgy aludt, hogy kidugta a talpait a takaró alól - szerintem egy csikis csaj nem merne ilyet csinálni. Cserébe viszont az összes csikissége a hasára összpontosult, nagyon jókat kacagott, amikor ott megtámadtam, bár egy idő után már nem engedte.

2020. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csikis vagyok a talpamon is és nem takargatom a lábam. Persze pl munjahelyen nem teszem fel sehova sem a csupasz lábaimat, mert b.nkóság.
2020. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem van egy olyan ismerősöm, akinek nagyon de nagyon csikis a hónalja és ezért nen hord trikókat, ha pedig hord folyton eltakarja a hónalját
2022. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!