Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy idegen letaperolt. Mi...

Egy idegen letaperolt. Mi van, ha mindenki aki meglát az utcán meg akarja fogni a seggem? Félek.

Figyelt kérdés

Nem kamu kérdés,de nem tudom máshogy megfogalmazni.Félek.

Eddig is utáltam olyan ruhában járni amiben látszik a fenekem,de ezek után biztos csak hosszú pulóvereket fogok hordani.Evészavaros vagyok,mert utálom a testem.Mit csináljak?


2017. nov. 8. 15:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogyan felejtsem el?
2017. nov. 8. 15:29
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Kicsit túltoltad a kamut...
2017. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért utálod a tested? Edzéssel bármilyen tested lehet, csak akaraterő és pénz kérdése.
2017. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem akarja mindenki a te seggedet fogdosni. Ha valaki mégis megteszi, akkor vágd pofon. Vagy vegyél egy paprika sprayt, és fújd bele a képébe. Amúgy hogy nézel ki? Nehogy pont én akarjak udvarolni neked.:)
2017. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Jaj de utálom a semmin problémázó ilyen-olyan zavaros nőket...
2017. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

61%


ezt kb. egy unatkozó tinisrác írta ki, hogy provokáljon

2017. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
4%
Remélem egy komplett nig...ger kosárcsapat is seggbekr:)
2017. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ruhák, amiben ilyen félelem miatt nem mernék egyes helyeken sétálni, de azért azzal tisztában vagyok, hogy nem akarja mindenki minden ruhában a fenekem taperolni. Kicsit engedj lentebb a parából.
2017. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van, ha...? Hát egyrészt akkor sem fogja mindenki megfogni, ha akarja, a legtöbb embernek van modora, önuralma. Amúgy meg nem fogja mindenki akarni. ne utáld a tested, ha annyira nem tetszik, inkább ne is foglakoz vele. És hogy mit csinálj? Simán fogad el a gondolatot, abból sem lesz bajod, ha megfogják, ahogy valójában a csótány sem jelent veszélyt rád, csak gyorsan fut és az nem tetszik az agyadnak. Ha legközelebb megtörténik legfeljebb elfutsz, vagy pofon vágod, fölösleges ezen aggódnod folyamatosan.
2017. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is történt hasonló, tizenéves voltam, elküldtek boltba. Hazafelé menet egy mellettem elhaladó srác nekem is megfogta a fenekem, eléggé megrémültem, de nem mertem szólni semmit (nem csak a származása miatt). Viszont elfelejtődött egy idő után, tehát Kérdező próbálj nyugodt maradni, nem szabad, hogy emiatt az eset kapcsán rettegésben élj. Nem szabad ezen görcsölni, máskülönben bevonzod az életedbe az ehhez hasonló történéseket. Nem szabad Magadat hibáztatni, nem az öltözködéseden múlott az incidens.
2017. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!