Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy bizonyos...

Az miért van, hogy bizonyos személyek előszeretettel szólnak bele más dolgába/életébe és manipulálják?

Figyelt kérdés

Ezekre a "de hát én ?jót? akarok neked,még ha megöllek,vagy halálba kergetlek vele,akkor is" tipusú unatkozó okodkodókra gondolok,akik mindenkinép jobban tudnak mindent. Ez még haggyán,de amikor a másikra próbálják manipulatív módon ráerőltetni az akaratukat...na attól felmegy bennem a pumpa! A legrosszabb embertipus sztem ez,mert nem lehet elviselni.

Eldöntik(persze burkoltan),hogy másnak mi a jó/megfelelő, és ha ő nem úgy tesz,akkor behisztizik,mint ha joga lenne másokat manipulálni,zsarolni,elnyomni,kihasználni!



2017. nov. 9. 18:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De nem szabad beleszólni más dolgába! Hagyni kell a másikat úgy élni ahogy akar!
2017. nov. 9. 18:31
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát jó. Hajrá.
2017. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor mi van, ha valaki úgy akar élni, hogy bele akar szólni más életébe?:O
2017. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem senki nem fog elnyomni,szabad ember vagyok!
2017. nov. 9. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy.
2017. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek ilyenek. Legalábbis van ilyen fajta is. Bele kell törődni, el kell fogadni őket, vagy csak figyelmen kívül hagyni. Úgyse fogsz tudni vele szót érteni, hagyd ott. Ha elengeded, leépíted az elvárásaidat az emberekkel szemben, akkor többet nem fogsz tudni csalódni. Ők ilyenek, ezt hozták ebbe a világba, tőlük nem lehet számítani másra úgyse, úgyhogy kár ezen zsörtölődni. "Ez van, a világ ilyen", szokták mondani. Van egy cikkből az a " 4 ősi tibeti mantra: kssolj,nem számít, lecarom, ődóga".
2017. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hármas és hatos válaszadó. Húzzatok innen a rákba,ha csak a hülye kritikáitokat tudjátok írni.
2017. nov. 9. 21:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy neked milyen szèp èleted lehet. :)
2017. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Hármas és hatos válaszadó. Húzza...stb"


Kitöröltek egy kommentet, vagy ezt nekem szántad? Mert én elfogadlak téged:):)

2017. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyémet törölték ki, pedig semmi offenzívat nem írtam, de miközben küldte az adminoknak a reportot, dobott nekem egy privátot a kedves és felettébb intelligens kérdező. :D
2017. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!