Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy bizonyos...

Az miért van, hogy bizonyos személyek előszeretettel szólnak bele más dolgába/életébe és manipulálják?

Figyelt kérdés

Ezekre a "de hát én ?jót? akarok neked,még ha megöllek,vagy halálba kergetlek vele,akkor is" tipusú unatkozó okodkodókra gondolok,akik mindenkinép jobban tudnak mindent. Ez még haggyán,de amikor a másikra próbálják manipulatív módon ráerőltetni az akaratukat...na attól felmegy bennem a pumpa! A legrosszabb embertipus sztem ez,mert nem lehet elviselni.

Eldöntik(persze burkoltan),hogy másnak mi a jó/megfelelő, és ha ő nem úgy tesz,akkor behisztizik,mint ha joga lenne másokat manipulálni,zsarolni,elnyomni,kihasználni!



2017. nov. 9. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is leszedtèk a posztom. Nekem is írkált ès tiltottam. A posztom ez volt: "Manipulálni? Te mit csinálsz? Egy nèzőpontot ès egy èrzèst közvetítesz. Aki hasonló állapotban van azzal elkezdtek egyre inkább idegeskedni ès annak semmi èrtelme." :)
2017. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem az ilyenek semmihez sem értő, tehetségtelen teljesen haszontalan alakok. Akinek van esze tudja, hogy boldoguljon el a világban a maga erejéböl. A gyengék meg mindig mások hátán, azokat letaposva szeretnek érvényesülni. Nagyon keveset érő senkik az ilyenek.
2018. okt. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!