Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek boldog, ha...

Hogyan legyek boldog, ha mindig szomoru vagyok?

Figyelt kérdés

Mit tegyek,hogy jobb legyen? :(

Hogy örömteli napokat éljek.



2017. nov. 9. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha megvan a válasz én is kérem majd
2017. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy akarj boldog lenni és ne sajnáld magad mert az tönkretesz.

Hogy téged mi tesz boldoggá, arra neked kell rájönnöd, hisz minden ember más.

Engem pl az, hogy minden kis apróságnak tudok örülni, de tényleg. Már annak is ha szép idő van, vagy jól áll a hajam stb.

Az is boldoggá tesz ha minél több progtamot találok ki családdal, barátokkal(nekem sincs sok, talán 2 igazi), kutyázok, keresek egy jó sorozatot, vicces/cikis sztorikat olvasgatok stb. Neked kell segítened magadon! :)

2017. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne gondolj a rossz dolgokra, illetve amennyit tudsz tegyél hogy ne legyen rossz.

Próbálj meg kikapcsolódni, foglalkozz a hobbiddal, kockulj, vagy nézz jópofa videókat, ha vannak haverok, velük menj el szórakozni stb.

2017. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Èlvezd a jelent. A saját gondolataid miatt szenvedsz amik a jövőt firtatják, vagy a múltat sajnálják.
2017. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen ám, de mivan akkor ha jelen a szar?
2017. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A irányítva a teljes fókuszt, az egó kikapcsol. Nem jönnek gondolatok csak èrzèkeled a tèged körülvevő teret. Nem is akárhogy èrzèkeled. Önmagad számára megnyújtod az időt. Színesebbek a színek. Illatosabbak az illatok. Finomabbak az ízek. Kellemesebbek a dallamok ès ott a csend amiben mindez van. Ha èlvezed a jelent, azt szándèkosan megteheted mert ha jól csinálod nincsenek gondolataid. Ha nincsenek gondolataid, irányítasz.
2017. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
És sokan megsértődnek, ha én ráteszek egy lapáttal nekik... xD Mi a f***tól vagy olyan szomorú? :D Nem is értem az olyanokat, mint te. Az élet rohadt szép, imádok élni mindezt úgy, hogy introvertált vagyok. Nem is értem, van egy életed, és azzal szórakoztatod magad, hogy befordulsz? Úr isten... Nekem most csak azt kell eldöntenem, hogy sírva nevessek rajtad, vagy könnyek nélkül, visszafogottan... :D
2017. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok boldog lenni,mert nincs örömöm az életben.Nagyon fáj a létezés.

Nincsennek barátaim és senkim sem nekem.

Nem érdkelt sosem az,hogy milyen volt a multam ,hogy jelenleg milyen nehéz élnem.Csak is mindig a jövöre gondoltam,de amikor rájösz,hogy az sem lesz,akkor borul be minden.

2017. nov. 9. 20:23
 9/17 anonim ***** válasza:
* A jelenre irányítva a teljes fókuszt)
2017. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ahogy írtam ne sajnáld magad!

A jövőd CSAK RAJTAD áll. Nincsenek barátaid? SZEREZZ.

Ha otthon depizel nem fog változni semmi. Nem fog bekopogni senki az ajtón hogy "szia itt vagyok, leszek a barátod/lelki társad"

Tenni kell mindenért, az élet ilyen

2017. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!