Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyáltalán nem érdekel senki...

Egyáltalán nem érdekel senki más? Senki más nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Számomra olyan hihetetlen ez, hogy a barátomon kívül senki se érdekel, senki más nem tetszik.

Se egy ex, se egy audis öltönyös fiatal srác akire más ugrana,

nem erdekel az se aki előtte tetszett de mondjuk nem kellettem nekik, illetve ha meglátom valamelyik exem akkor egy kisebb undor fog el, hogy Jézus hogy jöhettem össze vele?! Pedig akkoriban tetszettek.

De még egy film sztár se érdekel. Az utcán se nézek meg senkit.

Nem vagyok lezbi, a lányok pláne nem érdekelnek.

Tehát se külsőre se belsőre nem érdekel más.

Remelem ez nem valami beteges dolog. :D Nem vagyok pszicho se, nem vagyok a megszállottja a páromnak.

Van rajtam kívül ilyen ember?

Barátomrol annyi hogy két éve vagyunk együtt, szeretem, szoktunk veszekedni de semmi olyan nem történt eddig, szerintem nagyon helyes srác, tetszik mióta megismertem pedig kicsit pocakos lett, jól el vagyunk de nem tökéletes kapcsolat, átlagos.

Talán egy kicsit bánt is ez az egész dolog mer látom, hogy ő megnéz néha másokat.

23L


2017. nov. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó :D

Anyámék is ilyenek. Néha ölik picit egymást, kifelé nem érdeklődnek senki iránt. Sok éve vannak boldog házasságban :D

Az, hogy néha másokon megakad a szeme, ezt hagyd rá, ameddig csak ennyi a dolog, mégiscsak veled van, nem velük, aminek oka van.

2017. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze ilyenkor nem is szólok rá meg nem veszek össze vele, csak úgy értettem inkább hogy engem az bánt hogy én ránézni se akarok más pasikra kb, semmi érdeklődés nincs más iránt

Jó a szüleidnek :) ritka a jó házasság is.

2017. nov. 12. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendben van ez, ha azzal vagy elégedett, ami van, és "öt" év múlva sem lesz problémás, ha a jelenlegi párodra azt mondod:..."Jézus hogy jöhettem össze vele?! "

Veled ellentétben, az összes exemre szeretettel gondolok, ne vedd ezt sértésnek kérlek.

2017. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem veszem sértésnek koszi a válaszokat!

Neked lehet helyesebbek, normalisabbak voltak az exeid.

Én egyáltalán nem szerettem egyiket sem, max kedveltem őket(pár hetes “kapcsolatok” voltak) Illetve az undort leginkább azokra ertem akik át vertek.

2017. nov. 12. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok
2017. nov. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat

Tehát nem vagyok egyedül

Számomra ez az egész kicsit ijesztő is.

2017. nov. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!