Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hagyjak alább az...

Hogyan hagyjak alább az átkozódással?

Figyelt kérdés

Alapvetően higgadt vagyok, és eszembe nem jutna másnak rosszat kívánni, de nagyon sokszor kitudnak hozni a sodromból, amikor felhúznak, meg felidegesítenek olyan szinten, hogy kivörösödök, mint a paradicsom és nem úgy alakul ez, meg az ahogy elterveztem és mellé még hergelnek is..

Újabban már azért próbálok nyugodtabb lenni, de még mindig nem tökéletes, mert az átkozásról kéne leszokni tehát az ilyenekről, mint pl. a "rohadnál meg", "döglene meg" és "haljon meg" és társai..

Tudom nem szép dolog, meg mondták már itthon a többiek is, de hogyan kéne ezen változtatni van valaki hasonló helyzetben?

Csak, mert úgy érzem én is, hogy hosszútávon ez nem jó dolog és változtatni kéne rajta.

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. nov. 13. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy ezek visszaszállnak arra aki mondja. Ezért is nem szoktam átkozódni. Esetleg, ha erre gondolsz nem segít?
2017. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Az is fontos,hogy indulatodban mondtad vagy valóban úgy is gondolod a szived mélyéből.Mert nem mindegy a kettő.
2017. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Általában indulatból jött/jön, de igazatok van és köszönöm szépen a válaszokat! Soha nem akarnék senkinek se ártani, csak néha felmegy bennem a pumpa, de akkor nagyon, de próbálok lehiggadni és átgondolni, hogy miket mondtam.

Feltétlen megpróbálok változtatni ezen!

Ment a zöld!

2017. nov. 13. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rám az aranyszabály alkalmazása segített, a Máté 7:12 "Mindazt tehát, amit akartok, hogy az emberek megtegyenek veletek, ti is hasonlóképpen tegyétek meg velük, mert ezt jelenti a Törvény és a Próféták."

A Biblia tanulmányozása során megismertem a Teremtőt és a Fiát, az irántuk érzett tisztelet indított arra, hogy leszokjak róla. Neked is sikerülni fog!

2017. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. nov. 13. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézus nevében mindig vond vissza őket, ha kicsúsznak a szádon. A legfontosabb, hogy ne hagyd, hogy a harag emésszen, a harag a legrosszabb tanácsadó, mindig törekedj a békés megoldásra, persze van kivételes helyzet, amikor csak az erőszak a megoldás.
2017. nov. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem ígérek előre semmit, de volt amikor annyira ideges voltam, hogy olyanokat mondogattam, hogy csapódjon még ma be egy rohadt aszteroida ebbe a nyomorult bolygóba és legalább meghalna a sok gané ember, néha még most is vannak ilyen gondolataim.

De majd kitalálok valamit.

Igazából, ha van amit utálok akkor az az igazságtalanság...

2017. nov. 14. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Az igazságtalanság engem is nagyon bánt, még vadidegenekért is képes vagyok kiállni, ha látom, hogy igazságtalanság történik.
2017. nov. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező én meg értelek alapvetően én sem szoktam senkit átkozni de öreganyámat igen mert borzasztóan undorító ember,maga pokol vele élni alig várom hogy meghaljon.Nagyon sokat szoktam szídni de szerintem amúgy semmit sem ér.. amennyit én már átkoztam meg szídtam meg kivántam már hogy d@göljön már meg stb de semmi hatása nincs.
2023. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!