Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha depressziós vagyok azt fel...

Ha depressziós vagyok azt fel tudom ismerni?

Figyelt kérdés
Mióta gimibe járok eléggé magányosnak érzem magam, nem tudok jól teljesíteni az iskolában és a sportban. Gondoltam ez depresszió jele lehet, de azt nem tudom, hogy a depressziósok tudják-e ezt magukról? (Elnézést kérek a szörnyű fogalmazásért)

2017. okt. 15. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak tini vagy és magányos. Tipikusan ilyenkor mindenki depressziósnak és hasonlónak titulálja magát. Nem vagy az, kicsit erőltesd meg magad, tanulj jobban, gyakorolj többet és máris lesz sikerélményed, jobban fogod érezni magad.
2017. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biciklizz többet. jobb, mint azon gondolkodni "most jól vagyok, vagy rosszul"?
2017. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Besz**rok azokon akik a depresszióra, és egyéb más szorongással járó betegségekre annyit mondanak hogy menj ki kapálni, menjél biciklizni, vagy focizzál! :D :D Meghalok ezen. Ebből is nagyon látszik, hogy fogalmuk nincs, hogy milyen érzés egy ilyen jellegű állapotban lenni.


Ennek ellenére nem vagy depressziós kérdező, az ennél egy sokkal mélyebb állapot.

2017. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert te aztán tudod, hogy én voltam-e vagy ki és mi vagyok. Egy ismeretlen oldalon persze te ismersz mindenkit. Vegyél inkább egy cipőt focizni ;)
2017. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!