Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Azt élvezem ha...

Mit csináljak? Azt élvezem ha piszkálhatok embereket

Figyelt kérdés
Az egész év elején indult, amikor új osztálytársunk jött. Aztán ő valamit csinált, valami apróságot, asszem beköpött minket, amiért csak úgy viccből de tényleg viccből elterveztük, hogyan öljük meg. Ez az egész elfajult odáig, hogy már azzal zaklattuk, hogy meg fog halni, és dobáltuk, meg rugdostuk. Na de eközben megtetszett, és ha nem is úgy de jóba szeretnék vele lenni. Ezért tök depis voltam, mert ő egy hisztis gyereknek gondol... Közben meg rászoktam arra, hogy azon vezetem le a feszültségemet ha piszkálok másokat... De én ezt nem szeretném, de nem tudok változtatni. Readásul már anyukám sem bízik bennem mert egy hét alatt 2 intőt vittem haza, pont azért mert beszológattam az órába, mert ideges voltam. Nagyon rossz ember vagyok? Mit csináljak?

2017. okt. 24. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha komolyan gondolod a javulást, akkor az iskolapszichológust javaslom.
2017. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Kötekedj nálad erősebbekkel, azok majd a xarodat is lenyomják a torkodon, aztán talán majd jobb belátásra térsz.
2017. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

marha jo humorerzekre vall, annak tervezgetese, hogy vkit hogyan oltok meg.... ez semmilyen modon nem vicces, de gondolom ez a ti agyatokig nem jut el. jol tette, hogy bekopott titeket, eleg nyomorultak lehettek, ha ebben lelitek oromotoket.

sosem ertettem az ilyen szemetladakat, mint te is pl, mi az elvezet abban, ha mas ember eletet keserited, te szerencsetlen??????????! majd egyszer rossz embernek szolsz be, es jol kiverik az osszes fogad.

2017. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

#1

A magyar iskolákban nem igen található iskolapszichológius.

2017. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Majd kiverik a fogaidat,csak idő kérdése,és akkor azonnal meg tudod változtatni magadat.
2017. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Sok helyen van, mert 500 fő felett kötelező.
2017. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
553 diák van az iskolámban, mégsem találkoztunk vele/hallottunk róla soha.
2017. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És rákérdeztetek?
2017. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a pedagógiai szakszolgálat hatáskörébe tartozik és fogadóórás rendszerben működik, nem állandó jelenléttel.
2017. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Neked egy kurta nagy verés kell, ezért legalább 3x nagyobb kidobóhoz sétálj oda, kössél bele, hagyd hülére verni magadat, hogy kórházban térj magadhoz.

A felépülésben talán felfogod, mennyire fáj másnak a takóságod és legközelebb átgondolod, kivel s mit szemétkedj.

2017. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!