Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » AZ emo az mit jelent igazából?...

AZ emo az mit jelent igazából? Az egy stílus egy kifejezett zenéhez vagy azt jelenti hogy vki emocionális, mély érzelmü? Sosem értettem melyik. F

Figyelt kérdés
én nem szeretem azt a fajta zenét, bár sok rock zenét igen és a power metalt is szeretem szal lehet csak nem ismertem sosem jó emo zenét, de pl érzelmes vagyok, mély érzéseim vannak, könnyen sírok, közvetlen vok meg barátságos illetve nyitott. akkor én emo vagyok? Még hajam is van hozzá xD bár inkább punk / emo keverék haj.
2017. nov. 14. 03:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevered a szezont a fazonnal de erősen. :D Rock és power metal hogy jön emo zenének, bár alapból ez az egész emo is egy nagy baromság az esetek 99%-ban divatmajmok vannak, volt időszak mikor minden második tizenéves az volt, pedig maga a cucc már jóval régebbről gyökeredzik, de pl wikipedián is van róla jó cikk.
2017. nov. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az emo az, aki emocionális, a scene pedig a pózer "emo hajas", metalcore hallgató ultravékony tizenéves.

A rocknak és a power metálnak viszont biztos, hogy semmi köze az emohoz, legalábbis én még nem láttam a Sabaton tagjait eret vágni backstageben. :DDD

Zenében a -core és az alternatív rock műfajok szolgálják ki az emo szubkultúra tagjait. :)

2017. nov. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!