Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy valaki ennyit...

Normális, hogy valaki ennyit tanul?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam nagyon sokat tanul, ahogy hazaér az iskolából egyből kezdi a tanulást és este 10-11-ig be sem fejezi (ezt ő mondta nem csak én találom ki) Azt mondta azért tanul ennyit mert hogy egyetemre akar majd járni dehát ne vicceljen már még csak 9.-be járunk most simán lehetne egy 3-mas, 4-es átlaga de ha neki mindenáron az 5-ös kell hát ahhoz sem kell ennyit tanulni. Többen is beszéltünk vele hogy ez így nem jó mert teljesen elveszik a gyerek/tini kora dehát nem hallgat senkire. És mi sem azt mondjuk neki hogy egész nap az utcán bandázzon de azért legalább 1 órát ki kell egy nap menni, én is sokat járok ki a barátaimmal és mégsem bukok meg. Nem tudom lehet hogy az én társaságom gondolkodik rosszul de szerintem inkább ő. Ti mit gondoltok erről?

2017. nov. 16. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet hogy hobbija a tanulás. Persze nem látom mi van de ha ő lesz a következő őrült Einstein, annak a fiatal korába mást úgy sem tudnék elképzelni... feltéve ha a meglévő anyaghoz tanul hozzá, és nap az alap anyaggal bajlódik ennyit...
2017. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nehezen tudom elképzelni hogy valakinek a tanulás a hobbija de lehetséges
2017. nov. 16. 18:00
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha felnőtt lesz, és sikeresebb lesz, meg több pénze lesz, mint nektek, akkor emlékezz vissza erre. Ha mégsem jön be neki, akkor nektek volt igazatok. Szerencse kérdése is ez szerintem.
2017. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Majd felnőtt korából vissza tekintve tudja megítélni igazán. Majd akkor fogja tudni hogy megérte-e vagy sem.
2017. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, különösen olyan családban, ahol társadalmi helyzetből adódóan egy megfelelési kényszer alakult ki már a szülőkben és ez hagyományozódik át a gyerekre.
2017. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki nincsenek barátai, akivel ki tud mozdulni. Akkor jobb, ha a tanulással tölti az idejét, mintha éjjel nappal idiótákat nézne a tv-ben.
2017. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj majd megunja ;)
2017. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan, aki szeret tanulni, lehet, hogy nem trendi, de akkor is van. Introvertált is lehet, akinek nincs igénye sok társas érintkezésre. Azzal meg nem értek egyet, hogy ráérne még 3-asra hozni az átlagát, mert ha valamiből nem tanul, lehet, hogy később az arra épülő dolgokat nem fogja tudni bepótolni.
2017. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#5 ez lehetséges mert gazdag családból való mi meg a szegényebb réteghez tartozunk


#6 vannak barátai, én is a barátja vagyok, mondtam is már hogy jó lenne sulin kívül is találkozni de azt mondta hogy tanulnia kell meg az általános sulijából is szokták hívni de velük is csak őszi szünetben találkozott mert hogy akkor nem kell tanulni

2017. nov. 16. 18:37
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
van sok ilyen diák, ők azok akik nyerik az oktv-ket az utolsó éveikben, aztán mennek a harvardra vagy oxbridge-re tanulni.
2017. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!