Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy valaki ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Létezik, hogy valaki ennyit tanul?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre nem vagyok az a hisztis , tapadós barátnő. De nem tudom 2 napja mi van a barátommal. Pénteken találkoztunk mondta, hogy nagyon sokat kell majd innentől kezdve egy hónapig tanulnia (orvos hallgató). Elhiszem, meg tudom, rengeteget követelnek. De azért szerintem 2 napig nem tanul non-stop. Nem akarok órás csevegéseket folytatni a semmiről. Csak annyit szeretnék tudni él-e mert semmi üzire, hívásra nem reagál...

Hogy kéne ezt neki elmondani, hogy ne reagálja túl és ne hívjon hisztisnek? Egyáltalán igazam van?



2017. máj. 8. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is egészségügyis suliba jártam és én is tanultam egész nap, tervet csináltam 1-2 hónapra előre hogy mikor mit fogok tanulni, stb., nagyon fárasztó volt, elfáradtam pár óra alatt. A kérdésedre válaszolva igen, létezik. De azt hogy van e közöttetek probléma, stb, azt sajnos nem tudom. Ahogyan azt sem, hogy fizetős szakon van-e, van e súlya annak ha nem sikerül a vizsga, mennyire " okos " , jó a felfogóképessége, mennyire akarja ezt a szakmát.
2017. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Igen, létezik, és rohadt idegesítő, ha valaki ezt nem fogja fel, és állandóan csörgeti azt a qurva telefont.

Vannak, akik vizsga előtt három-négy órát alszanak, a többi időt tanulással töltik. Nem csak kotlik fél órát az oldal fölött, hanem magol keményen. Mellette kávén és energiaitalon él.

Ilyenkor egyáltalán nem cuki egy olyan barátnő, akivel naponta kétszer fél órát kell jópofizni, mert nem érti meg, hogy ki se látszol a könyvekből. Ez mínusz egy óra alvást jelent.


Hidd el, hogy keresni fog, ha már kap levegőt. Kivéve, ha addig az idegeire mész

2017. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

2napig nem tanul non-stop? Ne röhögtess már; Én is orvosis vagyok é van, hogy két hetet tanulok non-stop. Néztél már bele egy anatómia szigorlati anyagba? Vagy egy biokémia szigorlati anyagba?

Az a gond, hogy aki nem orvosis, ajnak halvány fingja nincs, milyen ez az egész és nem tud megértő lenni, mert sokkal keményebb annál, amit csak elképzelni tud.

2017. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont ezt akartam mondani,hogy nem akarom zavarni... Csak mondom két napja semmi életjelet nem adott magáról. 2 üzit írtam és 2× hívtam, 2 nap alatt...
2017. máj. 8. 17:43
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Olyan nincs, hogyha az ember szeret valakit meg együtt van vele akkor 48 azaz negyvennyolc órából ne lenne napi 5 perce rá.

Nekem még jól is esne néha 5 perc telefon hogy minden rendben stb majd folytatnám..

2017. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanul non stop, de teljesen kész van idegileg, és lelkiismeretfurdalása van, ha más értelmes dologba fog.
2017. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Én két diplomás mérnök vagyok, ami lehet, hogy nem egy orvosi, de attól még vizsgaidőszakban is mindig volt napi 5 percem arra, hogy felhívjam a páromat, hisztizzek neki egy kört és elmondjam neki, hogy szeretem.

Ez az én véleményem.

Utána visszaültem tanulni és nem vettem fel a telefont, nem reagáltam senkinek semmire, ez tény. Viszont ha szeretek valakit, akkor nem azon az 5 percen fog múlni az életem. Az más téma, hogy sokszor pisi szünettel, vagy fürdéssel, evéssel kötöttem egybe a telefont, hogy ne vesztegessem a drága időmet, de túléltük. Ő is volt egyetemista, megértette. Aki nem volt, az nem érti meg.

2017. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Én pedig azt mondom, bár itt sok az orvos, hogy szerintem az agynak is kell néha pihenni nem mehet non stop...egy smst/üzenetet írni nincs egy perc, sőt nekem jól esik a tudat,hogy valaki gondol rám. Mondjuk én energia ital helyett áthivnálak lepedőakrobatikára.....jobban felpörget egy reggeli menet mint akármi....
2017. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen, tényleg sok itt gyk-n az orvos, és most minde agysebész, neurológus, stb ide fog özönlenni és elmondják,hogy ők is non stop tanultak és te mekkora bal...z vagy, mert nem érted meg a barátodat bla bla.


A lényeg, hagyd békén tanul, ha nem "zaklatod" majd keres magától is szerintem. És képzeld van pár olyan ember mint a párod. Akiknek szükségük van néha egy kis térre,időre a tanuláshoz, és akkor orrba szájba nyomatjuk a tananyagot, mert muszáj!!!! Anyám is ugyan ezt csinálta, nem lehetett hozzá szólni, bevonult a szobájába és egésznapokra "eltűnt" amikor a 2-dik diplomáját csinálta. Ez van, ilyen az élet.


Sok sikert a barátodnak!

2017. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. máj. 8. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!