Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ezt hogy viselitek hogy...

Ti ezt hogy viselitek hogy nyáron megsülünk télen meg megfagyunk?

Figyelt kérdés
anyám szerint nekem már semmi se jo, de könyörgöm az ösz meg a tavasz szinte már eltunt, csak a nyar meg a tel van vagy megpusztulok a höségben vagy megfagyok a mínusz husz fokban, ti ezt hogy birjátok?? most van egy szar munkam már nagyon varom a fizetést már nagyon be akarok rugni ezt józanul nem lehet kibirni.

2017. júl. 23. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Vagy alkalmazkodsz, vagy pusztulsz, ennyi.

Az ember tönkreb..szta a klímát, fákat vág ki, ahelyett, hogy ültetne, szóval elpusztít mindent, és íme, ez a következménye. Éghajlat és klímaváltozás.


Jobb ha hozzászoksz ezekhez a szélsőségekhez.

2017. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Clay Morrow ***** válasza:
59%
Jól, mert egyik sem igaz.
2017. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig jobb, ha hozzászoksz, hogy lassan megsźűnnek az évszakok.
2017. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vegre megjon a gyari fizetesed, en is megiszom valamit, mert jozanul nem lehet kibirni amit itt csinalsz.

Mellesleg nyaron tenyleg megsulok, 20 fokban izzadok mint a ribizli a gyontatoszekben, minusz 20-ban meg poloban megyek ki tuzifaert.

2017. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Sztoikus nyugalommal. Őszintén szólva a téllel meg a hideggel nincs bajom, északi típus vagyok, apám is északi országból származik, mindig mondja, hogy rossz idő nincs csak rossz öltözködés. Télen mostanában nincs -10 foknál hidegebb, nekem az még éppcsak hűvös, felöltözöm, kész. Ennél hidegebben is ha a "végeim" - fej, nyak, kéz és láb - melegben vannak, kb. mindegy hogy a többi részen mi van rajtam. A nyár viszont a halálom. 25 fok fölött már a bőröm nyúznám le, hólyagosra égek, fáj a szemem, nem kapok levegőt. Igyekszem is minden nyáron felutazni északra de nekem még a szeptember eleje is nagyon meleg. Amúgy tényleg kezd eltűnni a tavasz és az ősz, magamon is észrevettem, hogy amíg csak fokozatosan jött a meleg, nem voltam olyan rottyul, mint az utóbbi 5 évben amikor hirtelen szakadt ránk a hőség. Én is ivással húzom ki, bár nem alkohollal, hanem jóó sok hideg citromos vízzel meg mentateával. Na meg 20 réteg fényvédővel.
2017. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!