Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért erőltetik az emberek a...

Miért erőltetik az emberek a monogámiát, ha valójába nem is monogám az ember?

Figyelt kérdés
Értem ezt a tartós párkapcsolatokra,házasságokra.Miért nem dugnak akkor csak úgy össze vissza ösztön szerűen,mert elvégre is sokak szerint igaz nem finoman megfogalmazva de ez lenne az ember,mert úgy sem bír ki a másik mellett akár egy életet.

2017. nov. 18. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Reszemrol a parom es a gyerekek iranti szeretet gatol ebben. Soha egy baratnomet sem csaltam meg,nem azzal fogom kezdeni aki gyerekeket szult nekem. Ha megtennem es kitudodna,elvalnank valoszinuleg es ezzel nagy fajdalmat okoznek a paromnak valamint a gyerekeknek es rajtuk keresztul magamnak is...hogyan indokolhatnam a kolkoknek avalast? "tudjatok apa szeret benneteket csak nem bir a far...val". Tobbet jelent az o boldogsaguk mint a nemi elvezetek,nem is emlitheto a ketto egy lapon! Namost ha egy par megegyezik hogy szabad kapcsolatban elnek,vagy bigamiaban vagy mittudomen,az mas.Hogy ez milyen gondokkal jar hosszutavon nemtudom.De ami engem illet az en hazamban ket asszony nem lesz,ket ferfi meg foleg! :)
2017. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezt inkább egyénre válogatja szerintem s mint látjuk;)
2017. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ma 08:43


Az evolúciós elmélet egy nagy baromság,mert mint a nevében is benne van,csak elmélet.

2017. nov. 18. 10:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezért: [link]
2019. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akinek egy elmélet, csak elmélet, és nem látja benne a lényegét, azzal feleleges társalogni. Annak szimplán hátat kell fordítani, mert sosem akar téged valóban meghallgatni. Jordan Peterson erről írt könyvet. Ha már ő került szóba, a kérdező az az ember, akivel minden kapcsolatot meg kell szakítani.
2019. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

# 15


Aha,de jó nekem,biztos ismer személyesen is :D

2019. máj. 14. 20:37
 17/17 A kérdező kommentje:

# 15


Gondolom azért kell Velem minden kapcsolatot megszakítani mert nem akarok háremet tartani,hanem úgy gondolom egy kapcsolat két emberről szól? :)

2019. máj. 14. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!